Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz rudi #15 üzenetére

    Részben, részben viszont a dollárárfolyam változása sem nekünk kedvez.

    Egyébként ennyiért érdemesebb mást venni, a Func előtte sem volt sikercég, nem voltak rossz cuccai, de nem volt semmi extra. Én többre tartok egy Steelt vagy egy Zowiet.

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • Reinqe

    csendes tag

    válasz rudi #18 üzenetére

    Az IBM billentyűm pont ugyanígy néz ki, csak a gombok nem világítanak, meg usb nincs benne. Használtan 2-3e körül szokott lenni idehaza. Ahogy olvasom belülről minden ugyanaz, gombok, érzet, stb.
    http://www.amazon.com/Lenovo-41A5289-SK-8825-Computer-Keyboard/dp/B006U250KM

  • nyunyu

    félisten

    válasz rudi #15 üzenetére

    Elsőre magam is úgy gondoltam, hogy itt indokolatlan árak vannak. Aztán alaposabban megnéztem a Razer, Logitech, SteelSeries, Roccat, Zowie és többiek árait, és az tűnt fel, hogy bizony mindenki mindennel megindult fölfelé

    Probléma, hogy egyre drágábban egyre vacakabb termékeket dobnak piacra.

    Lásd Razer, ami évente kijön valami "limited edition"-nel, ami nem csak a vilagításában tér el az 5 évvel ezelőttitől, de 2x annyiba kerül, annak ellenére, hogy közben a fele anyagot kispórolták belőle. (Lásd billzetekből a Cherry kapcsolókat, vagy DeathAdder egér n+1-edik rókabőrjét.)

    Logitech is egyre bátrabban amortizálja a világ legnagyobb input periféria gyártójaként kivívott tiszteletét.
    Egyszer beszántották a filléres igásló vonalukat, mondván nem képződik elég haszon rajtuk. (??? K120 így is másfélszerese egy Genius KB-110X-nek, aztán pont ugyanaz az 2 év után cserélendő egypálcás szint)
    Prémium termékeiknél meg jól megfigyelhető az elrazeresedés: egyre kevesebbet adnak, egyre drágábban.
    Pl. MX Master ára nem csak forintban lett duplája a 10 éve piacra dobott MX Revonak, dollárban is másfélszeres.
    Aztán jó egér?

    Még mindig tartom magamat ahhoz, hogy max 60$-t fizetek egy MouseMan Revolutionért.

    Billzet az sajnos nem ilyen egyszerű, mert senki sem akar 100$-ért nekem tetsző kupakszettet gyártani. :(
    Hülye kínaiak is ráálltak a százasával-ezresével eladható tömegcuccokra (értsd ANSI US kupakszett), mert abból dől a $$$, egyedibb igényekkel senki nem foglalkozik, mert azokkal dolgozniuk is kéne.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák