Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lomposfarkas

    tag

    No, akkor adjunk a széplelkeknek:
    Nem szeretem a kutyákat. Igen, gyerekkoromban volt két ordítva sírós kutyás esetem, harapással. Nem akarok további lehetőséget biztosítani. Kiránduláson, esti sétán mindig zsebben a paprikaspré, a sétán botot is viszek (egyébként jó móka bottal sétálni). Különösen mérges vagyok a "nem bánt, nem harap" (de egyébként körülötted örjöng a dög) tipusú kreténekre. A probléma, hogy a kutyák túlnyomó többsége szocializálatlan, neveletlen dög, aminek az egyetlen produkciója, hogy a gazdáját kevésbé akarja megharapni. A kutyatartók túlnyomó többségének meg fingja sincs semmiről, nekik elég, ha a dög ugat egész nap.
    Pár hete tekerek a bringaúton, szembe jön egy fickó valami kicseszetten nagy fejű harci kutyával, ahogy közel értem, 1 másodperc alatt átjött az oldalamra és mozdult is rám, de eleve erre számítok, úgyhogy mire a feje hozzám ért volna, a lendülettel már bele is rúgtam akkorát, hogy csak nyekkent. Bár az itteni kutyaimádó hozzászólok szerint, gondolom meg kell volna várni, hogy leszedjen a bringáról, az lett volna a polkorrekt és állatbarát viselkedés.
    Szóval a paprikasprét ajánlom (sokan hordják, mert ez a leghatásosabb anyag, még ha pártunk és kormányunk szemében ezzel bűnözők is lesznek). Szemellenzős ostobaság azon nyavajogni, hogy jaj nehogy bántsam a kutyulit, mikor az egyébként épp cafatokra készül szedni. Szem előtt kell tartani, hogy Magyarországon évente néhány ezer kutyatámadás történik, amiből mindig van néhány halálos.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák