Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    Eddig számomra az Opera volt a legundorítóbb marketing és tettek szempontjából /magát a programot szeretem, ismerem, használom/, de asszem a Firefox megdöntött mindent amit én eddig magamban éreztem a szoftverek fasizmusával kapcsolatban. Utálom ezt a böngészőt, utálom amit műveltek vele, azt is utálom, hogy a böngészési élménye és teljesítménye valahol az IE5 Windows ME szintjére alacsonyítja a gépemet amikor feltelepítem. Semmi létjogosultsága nem marad lassan a piacon /nálam főleg/, csak a vérpistikék ütőkártyája.

    Mozziláék voltak az egyetlen idióta társaság aki a lemaradást a többiek majmolásával próbálta behozni, közben feladták azt ami miatt érdemes lett volna használni a programot, a teljesítményt és a minőséget. Bughalmaz, ami még lassú is. Most lehet ujjal mutogatni a többiekre, tudom mindenki lop mindenkitől, de ők veszik a fáradságot, és próbálnak valami egyedit is hozzátenni a trendekhez. A Google Chrome minden hibájával együtt ezerszer jobb böngésző mint a Firefox. A sokat szidott Opera is kevésbé problémás már mint a Firefox.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák