Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • bteebi

    veterán

    "Úgy tűnik az OLED térhódítása megállíthatatlan"

    Tényleg? Észre se vettem. :U A mobil kijelzőkön kívül nem nagyon elérhető még az OLED, az a méret meg túl kicsi a TV-zéshez... Remélhetőleg hamarosan már majd azért eljutnak arra a szintre a gyártók, hogy 40" körüli méretben <<1 (inkább 0,5) MHUF körüli áron kaphatóak legyenek, ami még mindig nagy összeg, de egyre több embernél érhetné el az inger (vásárlási) küszöböt. Én spec. jövő karácsonyra, vagy azután szívesen vennék 40-47" körüli méretű Smart OLED TV-t. A remény hal meg utoljára :DDD.

    Amúgy az a félmilliárd dollár (ca. 100 GHUF) elég sok pénz, de ebből még vagy 5 évig semmilyen termék nem lesz, mert ha jól értettem, akkor még csak most kezdik el a kutatásokat. Mondjuk ha már tényleg lenne két működő koreai OLED prototípusuk, akkor azért felgyorsulhatna a gyártás is :DDD.

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

  • bteebi

    veterán

    válasz elefant #18 üzenetére

    Oké, úgy legyen! :R Én nem ellenzem! :N

    #20: Na igen, úgy még inkább jó lenne. Az OLED-nek szerintem igazán a 4k-val (és az esetleges passzív 3D-vel) lenne igazán ütős - igazából nem is tudom, melyik feature kellene jobban. Valószínűleg a 4k. Nem kell, hogy okos legyen, csak tudja az előbbi 2 opciót, aztán majd okosítom én ;].

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák