Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz ak76 #133 üzenetére

    Hát, itt most te hoztad be a politikai vonalat.
    (ellenzéki index, pénzelt tasz, trolletető mandíner).

    Én is támogatom az elméletetet miszerint nem fizetett Soros ügynök a srác, egyszerűen csak választott egy országos olvasottságú online lapot, és a kettő közül itt nagyobb eséllyel hallgatják meg.
    Ahogy pont nem érdekelne az sem, hogy a tasz honnan szedi a pénzt, ha engem a jogtalanul ért sérelemtől megvéd.

    Nem esnék a ló túloldalára ilyen bayerista jelzőket aggatni, az szerintem is túlzás, de távolodjunk el a politikától, a propagandamantrától és próbáljuk meg objektívan szemlélni a dolgokat. Elvégre ez egy IT portál.
    És még ha ez az ügy sem mentes a politikától (sajnos ma már egy egyszerű zsemlevásárlást is átitat a politika), de próbáljuk meg.

    (#137) dugynok: Arra a kihelyezett konténer-rendőrségre gondolsz?
    Én valahogy úgy emlékeztem, mintha lett volna egy rendes épület a páros oldalon, de aztán lehet, hogy keverem valamivel.

    (#136) ak76: Egy ideális világban igen, az ő feladatuk lenne.
    Amit láthatólag sem a T, sem a megbízott etikus hacker bácsik (ha voltak) nem végeztek el.
    De sajnos nem ideális a helyzet, a rendszer meg egy szar volt, ezért nem kéne a jószándékú (még ha vagánykodó is) tinédzsert rendőrrel elvitetni.
    És valóban nem lenne jó buzdítani a tiniket, hogy most aztán essenek neki a rendszereknek, de ahogy írták, nem ők az igazi veszély, és még a végén jó is származhatna belőle.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák