Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    Akinek nem tetszik a Win10, az majd felrak OSX-et (macOS), es ha rajon, hogy azon meg szarabb jatszani (nagyon keves uj jatek jelenik meg, es azok kozul is sok emulatoron fut, brutalisan gagyi teljesitmennyel, s nem a hardver a problema...).

    Egyebkent ezert kene a VULKAN fele mennie a gyartoknak, az elerheto (felig hekkelosen, metal APIn keresztul) macOSen, de meg csak nemreg ota dolgoznak rajta rendesen.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz quarros #75 üzenetére

    Erdekes tortenet, nekem ilyen tapasztalatom nem volt, de... En ugyanazt a kulcsot haznalom mar vagy... 7es ota. Igaz, ez attol is fugg, melyik gepen ugye. Meg megvan a 2006bol is a gep a csaladban, arra vettem egy licencest valamikor 2008 korul, ma 10essel megy, egy laptop, amit anyumnak vettunk valamikor 2009ben, az akkor egybol kapott egy "ebay"es licenceset, azota is azzal megy Egyszer volt ujratelepitve, mert anyum telesz@rta minden mlmes hulladekkal, ez valamikor 2014 juliusa korul volt, azota is az megy neki...
    microfos support mit mondott erre? Jelentetted nekik?

    En meg meg a megjelenes elotti previeweket is hajlamos vagyok a gepemen hasznalni mint fo rendszer, legtobbszor max kisebb gondokkal talalkoztam.. Ez mar Xp-Vista idoktol igy van nalam, azota csak szelesedett, macOSel is... (mondjuk, az en velemenyem, hogy XP utan a Vista nagy durranas volt, megha nehe hulyeseget is csinalt, de azota sem ereztem olyan nagy durranasnak egy masik win verziot sem, mint a Vistat.. (mas kerdes, hogy amikor megjelent a 7 preview, egybol ment fel, s ugyanez volt 8-8.1-10 eseteben ismajd macOS 10.11kbol mind, 10.12bol es eddig 10.13bol is mind, eddig a 10.14el nem szorakoztam, nem volt idom "beszerezni". De en nem tudom megallni, hogy ne probaljam ki az ujabakat amilyen hamar csak lehet...)

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz quarros #77 üzenetére

    Az ebayes licencenel nem probalkoztam volna, azt egyertelmu, hogy elutasitjak, de a hivatalos mas kerdes, azzal foglalkozniuk kell.

    Mire nem tudod, hogy eleg-e a 8/16 2700x? mit hasznalsz most?
    Mondjuk nem emlekszem pontosan, de am4 procikhoz mar, mintha win7 amugy sem lenne kompatibilis alapbol, vagy ez csak valami terv volt?

    Mondjuk install utan, belakas utan, csinalj egy full bitbybit lemezkep mentest, hatha, amikor elszarodik, eleg egy ilyen visszaallitas, a user meg hasonlo mappakat tedd egy masik lemezre, s csak csatold vissza a mappakat ujratelepitesnel, illetve, ha atmozgatas utan csinalod a lemezkepet, akkor meg az sem kell, minden ott lesz (nekem evek ota igy van a desktop mappan kivul minden, symlinkkal masik wincsin, s csak reinstallkor/uj gep feletelepitesekor visszacsatolom oket a helyukre... Mondjuk, ki kene mar takaritanom a letoltesek mappat, tul sok apro fileocska van benne, kell fel perc a winnek, hogy betoltse a metaadatokat, meg nem egy hudegyors 5400as laptop wincsin vannak)...

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák