Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz RockFonok #76 üzenetére

    Szia, már nem is volt tiszta, hogy mi is volt az alap probléma ami miatt virtualbox kell, úgyhogy visszalapoztam. Szerintem futnia kellen win 10-en az euro truck simulator 2-nek simán normál telepítés mellett is.
    - ugyanúgy telepítetted mint korábban amikor futott? - esetleg nézd meg hogy a vírusítód nem tette karanténba valamelyik elemét
    - az igp-d driverét próbáld frissíteni - driver easy free program talán segít találni frisseb drivert, simán elég a free verzió max lassabban tölt le de ez pár megás fájloknál nem tétel

    - LEGFONTOSABB: Próbáld meg WINDOWS 7 KOMPATIBILITÁSI MÓDBAN futtatni a játékot - a játékot indító exe fájlon vagy parancsikonon kattints JOBB EGÉR gombbal és felül a KOMPATIBILITÁSI PROBLÉMÁK MEGOLDÁSA - (vagy ilyesmi most nem win 10 előtt vagyok)
    VAGY ugyanitt a parancsikonon jobb klikk TULAJDONSÁGOK - KOMPATIBILITÁS - FUTTATÁS A KÖVETKEZŐ KOMPATIBILITÁSI MÓDBAN és itt válaszd ki a win 7-et, akár érdemes ESETLEG rendszergazdai jogokat is adni, de kezdésnek a kompatibilitással próbálkozz.

    - c++at is tedd fel 2005-2008-2012-2013-2015,
    - futtass egy directx runtime installert
    Ez a játék egyáltalán nem régi tehát simán kellene futni a gépeden - akár igp-vel is - talán - de egy videókártya nem ártana.

    a gepigeny.hu-n is volt akinek nem ment de más írta hogy win 10-en tolja egy notin a játékot. úgyhogy szerintem is mennie kellene.

  • #79335424

    törölt tag

    válasz RockFonok #76 üzenetére

    Vacak szimulátor, hagyd a fenébe! A real time az igazi. Ülj be mellém! Reggel 3 -kor indulok egy 420 -as Volvoval. Délután gépet váltok, és egy új MAN TGX -szel megyek tovább, a svájci határra. Ott eltölthetnél egy igazi, kamionos húsvétot egy lepukkant vámudvarban, a semmi közepén. Na, van ilyen a szimulátorban? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák