Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Komcsi #32 üzenetére

    jó, de a Cosmos éppen kétszer ennyibe kerül, és alapvetően más a célcsoportja. nálam az a ház telepakolva 35kiló körül mozgott. lanpartyra innentől kb alkalmatlan.

    más:
    a CM690 lanpartyzni alkalmatlan. nem lehet hol megfogni, max az aljánál, de a földről emelgetni egy 20kilós házat gugolásból (kinyújtott kezekkel a méretei miatt) nem annyira kellemes. megrakva negatív értelemben volt egy élmény odébbpakolni.

    a lekapcsolt ventis eredményeket ennél a háznál szerintem nem kell figyelembe venni: ez egy nagyméretű miditorony, amit szellőztetésre terveztek. pont. a 690hez hasonlóan ez is totál alkalmatlan halk gép építésére (pl vinyók kihallatszanak elöl). az a venti meg azért van a vinyók előtt, hogy menjen, kikapcsolva az a 36fok sajnos normális. a szellősebb CM házaknál (de a halkságra optimalizált Cosmosnál is) szigorúan tilos kikapcsolni a ventiket, mert megáll bent a meleg.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • iBlast

    aktív tag

    válasz Komcsi #41 üzenetére

    köszi a segítséget, bár a haf 932 őt akkor is kicsit drágának találom, meg szerintem a scout jobban néz ki (saját vélemény). Elvileg a CM storm is a cooler része nemde?:) egyébként én is a coolert részesítem előnyben. Igazából az, hogy mennyi cuccos fér bele nagyon nem érdekel, mivel egy Vapor 5770 kell hogy beleférjen, meg tx2 es proci hűtés stb...ez a mostani midi házamban is nagyon jól elvan, csak az már karcos ezért cserélném masszívabbra, meg a scout hűtése is jónak mondható szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák