Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Aprósólyom #18 üzenetére

    jól érted, magán a bordán nem volt venti, a hátsó házventi helyen volt, de nem kifelé fújt, hanem befelé, rá a bordára és vrm-ekre. a ház teteje perforált volt, ott szépen távozott a felesleges hő
    egyik srácnál láttam vagy 6 ventit a házban, nálam volt 2, másik fronton a vga-nak tolt friss levegőt, de volt amikor megfordítottam h elszívja meleget, vga-tól függőtt éppen melyik merre "termelte ki" magából a meleget
    ha nagyon extráztam még a ház tetejére raktam a ninja mellé elszívónak még egy 12-est, 4-450rpm-en ment minden enti, ez zen 2700 mellett és 590 mellett is működött - ott vga-t azért uv-zni és kicsi uc-zni is kellett mert zabál , a zen pedig all core 3,6-on ment -
    már nincs meg csak a hűtő, de lehet megint megborul az agyam és lesz újabb gép, kijött egy vga ami teccik' és talán még értelmes monitort is találok
    házikó meg saját lesz, ez az atx szabvány jelenlegi vga-k mellett már sztem elavult, sok idő után eljutottak addig, h a táp alulra is kerülhet, viszont vga-nak függőeleges helyzetben jobb dolga lenne, legtöbb esetben sokkal többet esznek már mint cpu, ha van is olyan ház drága, és annyi eszük nincs, h akkor már ugyan ne 2 slottal tegyék az oldal lap mellé, hanem 4-gyel, és még levegő is jutna neki, de valszeg csinálok magamnak riserrel olyat amilyet akarok
    SilverStone Milo ML08B - ez volt az egyik itx házikó ami tetszik
    SilverStone Raven Z RVZ02 - ez pedig a másik
    mindkettőbe talán 55mm a max hűtő, és a vga mindkettőnél külön kammrában van, és függőleges helyzetbe kerül amennyiben a ház is függőleges elhelyezést kap - nekem úgy tetszik -
    front paneli részeket el lehet takarni és a szellőző nyílásokat is elég kulturáltan megoldották
    SilverStone Raven-E RVZ01 - ez pedig az amibe már mehetne 85m-es hűtő, viszont elcseszték a designt - nálam biztos -, a front paneli olgokat nem lehet takarni és a szellőzőkből is lett 2db 12-es hely két oldalt, nekem ez így elég ipari feeling, árban mind 27-8-9e, az nem is lenne vészes

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák