Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doze

    aktív tag

    válasz Blindmouse #4 üzenetére

    De azért ne feledjük 2-3 évvel ezelőtti közhangulatot sem. Pl az USA-t az utóbbi 10 éves külföldi politikájáért nem csak a polgárai, de a nemzetközi szinten is igen nagy kritika érte. (emlékszünk a soha nem létezett vegyi fegyverekre)

    Most átestünk a ló túlsó oldalára. Tetszik vagy nem, bármennyire is demokrácia van 1-2 országban, a társadalom egy szűk rétegének nem szabad adni "hatalmat"...

  • Doze

    aktív tag

    válasz #20749568 #15 üzenetére

    Az a baj a kolléga bibliai oldaláról közelítette a dolgot

    Mivel nem vagyok vallásos ezért én is egy helytelen dolognak tartom... túl sok ember túl sokszor járt már vele jól, vagy ütötte meg a bokáját. Az persze más kérdés hogy valaki kultúrember és megérti mások nézeteit, ami a liberókra nem mindig jellemző... mert őket soha nem érti senki, mindenki földbe tapossa jogait

    Inkább a házasság legyen biológiai alapú, csakis ellentétes neműek köthessenek házasságot. Mert ha két azonos pömpölő találkozik abból nem lesz még pulya. Az más kérdés hogy monogám/bigám, vagy hárem, de valahogy ott is ellentétes pömpölők találkoznak amiből a szaporodás következik.

    A melegházasság felőlem lehet egy engedélyezett jogi státusz, de nem azonos jogkörrel mint a normális.... Már hallom is a kérdéseket a 4-5 éve gyerek szájából: anyu1 nekem miért van anyu2? Míg a másnak anyuja van mag apuja?... Azért fiam mert anyu1 meg anyu2 marha liberó, és most saját egoizmusunkat fényeztük veled, hogy kiharcoltuk te lehetsz nekünk, azt hogy 20 éves korodra egy normális családképed nem lesz a kutyát nem érdekel...majd b*zi leszel te is oszt kész...

    Nem ez nem járja... természetellenes... 2 meleg alkothat 1 párt, lehetnek házastársak stb. De családos nem, a természet szembeköpése, a társadalom meghazudtolása. Aki mást mond az annyira egoista, hogy mást is magával ránt(gyerek) a saját hülyesége miatt, nem képes beismerni.

    VAGY, rakogasson össze 2 azonos pömpölőt addig míg gyerek nem lesz belőle, sok sikert hozzá

Új hozzászólás Aktív témák