Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ősember

    őstag

    válasz gyiku #1 üzenetére

    sött, minden normális gyártonak vannak 800 cl4-es moduljai, akkor meg? :U ha csak az alaporajelet veszed figyelembe, akkor tényleg semmi extra nincs benne, csakhogy a mushkin xp sorozatot nem azért veszik az emberek, hogy alapon hajtsák ;)
    egyébként annak hogy 11 van a 12 helyett az idözités végén inkább csak szimbolikus jelentése van, hogy "itt azért mégsem alap cuccrol van szo" :) ez ugyan az mint amikor 5-5-5-15 helyett 5-6-6-18 van a feliraton. lényegében egy kis figyelemfelkeltés, hogy ez nem a megszokott idözités, itt valami más...

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

  • Ősember

    őstag

    válasz Gyuri27 #16 üzenetére

    én sem azt mondtam hogy ez lesz a best buy mostantol :P viszont árat még nem tudunk, ezen kár agyalni, tuningrol sincs semmi info, ezen is kár agyalni, szoval semmi info nincs igazábol, csak tudjuk hogy néz ki és mik a paraméterei. :K
    én csak az eddig általános mushkinos tapasztalatokrol beszélek, hogy az xp sorozat igen is tuningos, egy 800-as xp nem áll meg 1000-nél, szoval ott azért indokolt az árkülönbség :) persze kinek mi, 800 cl4-hez tényleg elég a geil ultra is....

    viszont akárki akármit gondol, ennek a ramnak nem az a szerepe, hogy most ez lesz a standard és ez lesz egy uj széria referenciakinézete... ez csak arra van hogy a partnermagazin felé mutassanak valamit, hogy ök igen is komolyan gondolnak egy üzleti kapcsoaltot :K legalább is én igy értékelem ezt....

    [ Szerkesztve ]

    ______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Új hozzászólás Aktív témák