Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Busterftw #114 üzenetére

    Ez a teljes profit vagy csak a konzolos uzletukre vonatkozo resz?
    Ha az elobbi, akkor valoszinuleg a konzolos resz profitot hozott, csak a tobbi reszleguk jo resze veszteseget termelt.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Chaser

    titán

    válasz Busterftw #114 üzenetére

    hivatalos info erről?
    egészen biztos vagyok benne, hogy egy 3700x kaliberű cpu-t és rdna 2 vga-t nem adnak ingyen senkinek, már nem szorulnak rá
    az elmúlt évek alatt pedig az történt, hogy a pc-s játék még drágább lett, míg a konzolok nem, ellenben a konzoloknak már default a 4k, sok sikert ehhez pc-nél
    4k tv pedig már "szinte minden" háztartásban van, így külön monitort sem kell venni, nem véletlen remélnek a gyártók előző gennél sokkal nagyobb eladási számokat

    gliskard
    a manapság divatosan reprezentatív felmérésnek egy pár perces videót azért nem tekintenék 2009-ből, kérdezzünk meg legalább 1000 embert 2020-ban, annak se lesz érdemi eredménye mondjuk, ahhoz sokkal több "alany" kell
    volt egy itthoni egyetemi felmérés, sok olyan kérdéssel ami egyáltalán nem egyetemi szintű, hát sajnos a legtöbb deáknak' nem sikerült helyesen válaszolni, de ebből nem gondolnám hogy mind nettó idióta
    itt arról van szó, aki vesz konzolt, és max ha csak annyit tud, hogy az egy funkcionálisan lebutított számítógép, esetleges számítógép vásárláskor nagyobb eséllyel részesítheti előnyben az amd-t
    aki ennyit sem tud, de látja az amd nevet, szintén így lehet vele
    az elmúlt években nagyot fejlődött a yt is, több milliós feliratkozások is vannak youtubereknél ennyi nézettséggel - más kérdés, hogy vannak fizetett videók és nem mindig a valóságot adják elő -
    aki tudatosan vásárol, az utána néz azért a gyártóknak - kénytelen, mert már konzol választásnál is döntenie kell a sz@rxbox' és sz@rps' ( : közt -
    emellett pontosan tudom, hogy vannak olyan vásárlók, akik notebooknál a szín alapján fognak választani - pc komponenseknél nálam is nagy mértékben dominál, szóval megértem -
    röviden, ha 100 vásárlóból akár csak 10-20 amd-t vesz intel helyett az ms "reklám" hatására, az máris 10-20% átcsábított vevő csak emiatt, legyen csak 10%, máris csak a piac maradék 90%-a marad harcmezőnek ( : nem kell tudnia a kedves vevőnek azt sem mi az a processzor, elég csak az amd nevet ismernie - nyilván nem véletlen került ki az ms oldalára, az amd marketingesei is hasonlóan láthatják ezt -
    egyébként az elmúlt 10 évben minden nagyon okos' lett, már simán lehet böngészni lassan a csattogós lepkével is ( : boldog-boldogtalan nyomkodja a telefonját ha kell-ha nem, szóval nagyon meglepne ha most 1000 emberből legalább 500 nem tudná mi az a böngésző :)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Busterftw #119 üzenetére

    Valoszinubb hogy a tobbi reszleg termelte a veszteseget, nem az konzolos uzlet. Szervereket tekintve szerintem eleg sok penzt eltapsoltak az ARM-os kiterore. Az embedded szegmensben meg meg az se jutott nekik eszukbe, hogy a barebone, system on board, NUC szegmens nagyon megy. Sokan dobtak mar a klasszikus 10-15 kilos ormotlan PC-ket, de a mini PC-k szegmense szepen szalad. Na ezt ok ignoraltak teljesen es ez ma sem valtozott.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák