Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Gyatra volt az egész. ValóVilággal és Barátokközttel ellentétben erről nem csak véleményem van, de nézni is szoktam :)
    Viszont ahogy látom egyre süllyed a színvonal. A zsűri elég gyatra. Viszont ami még rosszabb, azok az önjelölt énekesek.

    Az elmúlt 2-3 adásból maximum 3-4 embert engedtem volna tovább. Jóindulattal. Nem tudom ugyan élőben milyen lehet ezeknek a hangja, de tévén keresztül valami borzalmas. Amelyik jobb volt, azoknak is átlagos vagy az alatti az énektudása. De semmi "megasztáros" nincs egyikben se.
    Presser már hónapokkal ezelőtt megmondta a tutit. Ebben az országban már nincs ennyi jó hangú, még fel nem fedezett énekes. Elfogytak na :D Kiudja hány éve megy már a megasztár is. Aztán ott van az X faktor, a csillag születik. Mindegyik évente kitermel 2-3 sztárt. Mert ugye nem csak az első helyezett lesz sztár, hanem a 2.-3. is.

    Mindenesetre ez az évad válogató számomra borzalmas. Alig lehetett röhögni a bénákon - olyan keveset mutattak meg belőlük - aki meg valamennyire tudott énekelni, az meg csak simán átlagos volt. Szóval nekem már a válogatáson, illetve a beválogatottak énektudásán / hangján is érződött, hogy szerencsétlen zsűri már nem tudta kit juttasson tovább annyira gyatra volt mindegyik. Illetve annyira nem volt kiemelkedően jó énekes. Na ebből is csak az érződik, hogy ez a műfaj itthon most egy 8-10 évre kiégett.

    Pedig az elején nem volt rossz! Találkozhattunk tényleg jó hangú énekesekkel - igaz világszinten egyik se ért el semmi érdemit és szerintem nem is fog -. Plusz a zsűri Presserrel azért mégiscsak kompetensebb volt, mint most.

  • Dany007

    veterán

    válasz Expulso #23 üzenetére

    Én néztem de a végére elaludtam.
    Katasztrófa volt az egész. Az a mankós nő viszont igen jó volt. Az egyik legjobb akit az elmúlt 3 adásban láttam. Naná, hogy nem szavazták be.
    Ellenben megint azt tapasztaltam, hogy akiket beszavaztak azok is bénák. De legalábbis semmi kiemelkedőt nem nyújtottak.

    Az eddigi részekben azért már a válogatókon éreztem 1-1 embernél, hogy igen ez tudhat valamit, ez jó lesz. Most meg semmi. Mindegyik átlagos huszadrangú énekhanggal.

    Most azt tervezem, hogy megnézem a következő adást, aztán ha az is ennyire gagyi lesz akkor nem kínzom magam többé.

    "..egyébként akartam már kérdezni.. szerintetek "módi" hogy itt magammal beszélgetek? ;]"

    Szerintem nem. De ez is azt mutatja mennyire érdekli az embereket ez a téma... (szarkazmus)

  • Dany007

    veterán

    válasz Expulso #28 üzenetére

    Huh, bocs. :D Elfelejtettem, hogy még nem láttad. Majd kirakom a Spoiler feliratot :)

    @kenwood3:

    Tényleg nem emlékszem a végére. =/ De amúgy neked pl mi a véleményed az eddig bejutottak többségéről? Mert nekem tényleg úgy tűnik, hogy az elmúlt részekhez + X factorhoz képest sehol sincsenek...

  • Dany007

    veterán

    válasz kenwood3 #30 üzenetére

    Na az f***a. Én meg pont azt hagytam ki. Esetleg van róla valami youtube link? Csak erről a csajról?

Új hozzászólás Aktív témák