Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    na, végre egy normális telefon, ami nem törik/reped már el csak attól, hogy ránézek, de mindemellett még tudásban is kielégítő. nem csúcs, de ki nem tojja le. szarok a bencsmárkhuszárokra, nekem nem tophardver, meg csillió pont kell, hanem egy, az én életvitelemhez passzoló, s nem laboratóriumi körülmények között használható telefon kell, értelmes áron.

    nagyon tetszik, következő telefonváltásnál vagy ez lesz (esetleg hasonló/utód) vagy N5. bár egy két apróság hiányzik nekem, pl. lehetne picit nagyobb a kijelző, kicsit jobb kamera (a jelenlegi telómé azért ebben még mindig elég erős), összességében tetszik.

    A kijelző védelmének érdekében egy Gorilla Glass 2 üveglappal látták el a készüléket, ami jóval ellenállóbb átlagos társainál, habár a Corning harmadik generációja még egy fokkal jobb választás lett volna, főleg egy ilyen cuccnál
    pontosan, hogy jól tették, hogy nem G3 lett. az csak a karcokat bírja tudtommal. de rohadt merev, rideg anyag, ezért törik, mint állat. eséseket nem szereti. nálam legalább is ez volt, és sok usernél olvastam hasonlót.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák