Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Sinesol #12 üzenetére

    Ja sry, most látom SLI miatt, habár az is megérne egy misét, hogy miért épít bárki 1070 SLI-t 2016-ban, amikor a legtöbb gyártó nemigazán foglalkozik multi gpu implementációkkal.
    Kíváncsiságból néztem egy tesztet, kemény 30% WQHD-ban az előnye a plusz kártyának, 4k-ban meg értékelhetetlen az fps. Akkor már előbbre lennél egy 1080-al és jobb a min fps is.

    [ Szerkesztve ]

  • Tomassy00

    senior tag

    válasz Sinesol #12 üzenetére

    Nekem nincs fogalmam? :B Nem mindenkinek van "210" wattos ezernyócvana, meg "65" wattos íhete.
    Van AMD oldal is, de a régebbi intel/nvidia cuccoknak is lehet derék fogyasztásuk. Egy gtx 980ti-nek is van étvágya hát ha még szénné húzza az ember... Egy valamire való i7 se 65 watt... Húzva benyalja még a 120 -at is és még nem is mondtam sokat... És akkor hol van még a crossfire meg az sli, ha már nem is annyira elterjedtek a több kártyás redszerek, de még jelen vannak.
    Nem kell itt óverkillezni kéremszépen, biztos meg van a 4-5 száz wattos tápoknak is a létjogosultsága, de azért na....

    "Arról nem is beszélve, hogy egy jó 400-as Seasonic pl. 0-24 órában képes 450watton is menni, szóval még csak meg sem terhelő neki ha épp max közelben menne folyamat." Na ehhez meg annyit hogy vegyél te ilyen 400 wattos tápot aztán tegyél alá 450 wattot fogyasztó konfigot, vagy 500-at mert szerintem még azt is bírná, sőt akkor érezné jól magát, és váljék egészségedre !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák