Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz TeeJay #9 üzenetére

    Hidd el, hogy a proci "csak bios" kérdése lesz. Az olcsó procikon már tuning sincs, így azzal sem kell már fáradnia a gyártónak, hogy a tuning lehetőséget megírja az uefi-be.
    Amúgy szerintem az alaplap gyártók simán megcsinálják, hogy lesz harmad ennyi típusú alaplap, és azokhoz laponként lesz 2-3 féle proci.

    Más:
    Ha a procit intergrálják, akkor akár a hűtőt is lehetne. Az igp már úgyis adott, a RAM is integrálódhat, max hagynak egy slot-ot ha valakit véletlenül megszállna a sátán és bővíteni akarna.

    re: (#10) Hina
    A gyártóknak jóval olcsóbb lesz. Neked már nem olyan biztos.
    re: (#13) juzer78
    Én is így látom :(
    Nembaj, majd fellendül a BGA-zók piaca, veszel egy olcsóbb kombót és majd valaki ráhegeszt a meglévő proci helyett egy másikat, tolsz rá valami homemade biost azt jónapot. Nem valami finom jövőkép.
    re: (#16) vittorio7
    Nem hinném. Az egérnek nem lesz vezetéke. Amúgy ez csak nyugatra vonatkozik.
    re: (#21) Jester01
    Érdekes meglátás. De szerintem az Intel olyan szerződéseket fog kötni a gyártókkal, hogy ezeket a kiskapukat megszüntessék.
    re: (#22) agymenő
    Mindkettőnek megvannak az árnyoldalai és az előnyei is egyaránt. Szerintem sem gond ha pl a Celeron Pentium ide jut, de azért egy i3... nekem az már nem férne bele. De valószínűleg ők másképp látják. Azt nem értem, hogy miért nem csak lehetőségként kapják gyártók ezt. Pl Dell, Fujitsu, HP, Lonovo és cégek, akik készre szerelnek gépeket. Kapnának ilyen tokozással procit aztán jónapot. De mellette meghagynák az LGA lehetőségét is.

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

  • RyanGiggs

    őstag

    válasz TeeJay #9 üzenetére

    "alap szintű laphoz felesleges felső kat. proci"
    Ugyan miért? Én alap szintű laphoz, felső kat. procit vettem!
    (Lesd meg az adatlapomat)
    Teljesen szuperál a kettő együtt. :K

Új hozzászólás Aktív témák