Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MittuDomain_

    őstag

    Számomra csak az a nyitott kérdés, hogy a Mantle csak játékokra való, vagy komolyabb programokon is segít. (Gondolok itt AutoCAD, Corel, PS...) Most kéne leadnom az igényt a CAD-es pc fejlesztésére, és ha igen, akkor vmi next gen FirePro vagy legalább vmi Rxxx széria mellett döntenék.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz hajsza #46 üzenetére

    Őszintén szólva nem tudom...
    Én csak adok egy ajánlást, és elég erős bennem az AMD vonal, szóval valószínűleg igen,de meg kell néznem a másik oldalt is.
    Vicc, hogy mostanában az i7 meg a 8 giga RAM ellenére mit összeszenved a gép, de rendes, valódi munkaállomásra nincs pénz, ahhoz kis halak vagyunk, így marad a legózás.
    Szóval egy SSD tuti bekerül(3 éve még k drága volt), meg kéne duplázni a memóriát és vidkarit cserélni. Meg még egy monitor sem ártana, de ahhoz asztalt is cserélni kellene. :P

    Remélem, jön majd Abu és rendet tesz a fejemben ezzel kapcs.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

  • MittuDomain_

    őstag

    válasz #06658560 #75 üzenetére

    Az Autodesk "szerencsére" egy igencsak kapitalista cég.
    Vedd meg egyszer 1-1,2mó-ért a programot, majd ha mindig szeretnéd az új feature-ket, vegyél terméktámogatást olyan évi 100e-ért. Ezzel évről évre megkapod a legfrissebb programot, meg ott van a 24 órás Helpdesk is. Hülyeség nem előfizetni rá, nem játékgép, ezzel pénzt kell termelni, a program is erre való.
    Nem az a kérdés, a 2011es változat megkapja-e, hanem hogy a 14es, ha nem is azonnal, de valami update során részesül-e belőle. És természetesen megmarad A DX meg az OpenCl támogatás is, hiszen kötelezőek.

    A program messze nem egy 2D játékszer, nálam például milliónyi 3D objektum forgatásánál döglik ki, olykor out of memory hibával.

    De közelítsük meg a másik oldalról: tegyük fel, ebből a programból eladnak évi 800.000-1mó db-ot, és olyan 30-50mó-ra fizetik ki a terméktámogatást. (A valós számokat nem tudom, de a nagyságrend szerintem stimmel.) Kiszoroztam és lehet, hogy elütöttem egy nullát valahol, de 3.800mrd HUF~17mrd USD éves árbevétel jött ki. Ebből azért szerintem futná egy újabb api implementálása, amit egyszer kell csak megcsinálni, aztán csak hegesztgetni.

    Si tacuisses, philosophus mansisses.

Új hozzászólás Aktív témák