Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Busterftw

    veterán

    válasz makkmarce #171 üzenetére

    Igen, ha a szerver osszkoltseget nezzuk, nem ket random rack arat 1 webshopban.
    Vilagosan leirtam mar tobbszor, hogy Intel-ugyfelrol beszelek, nem arrol hogy Pista mennyiert veszi a racket Iponon, sehol nem beszeltunk errol, szerverrol beszeltunk altalanossagban, te hoztad ide Pistat es itt kamuzol hogy errol volt szo.

    Azert hoztam az errol szolo cikket. Ezeket az arakat nem ismerjuk pontosan, hogy az Intel mennyi kedvezmenyt ad, hogy kompetetiv legyen es ne valtsanak AMD-re.
    Ahogy a cikkben is irtak, ha az Intel kihozza annyira mint AMD szerver lenne, akkor tessek meg is van a matek. Ehhez nem kell csoda.
    A nagyobb volumennel egyszeruen magyarazhato a mennyisegi kedvezmeny, ami nyilvanvaloan mukodik, mert 4 ev alatt nem sokat valtozott a

    Tobben is irtak, hogy a szoftver, support, bizalom es meglevo infrastruktura miatt is nepszeru az Intel a szerver piacon. MSRP-n olcsobb CPU nem minden.
    Ugyanabban a cikkben errol is beszelnek, ki is emeltem es a cikkben van 2 szerver pelda amit elemeznek.

    "tudod ha egy tolvajt 4-5x elkapnak,"
    Igen, legutobb az AMD-t kaptak el, 2 eve. Az Intelt 11 eve.
    Kettos merce nem vakit? :N

Új hozzászólás Aktív témák