• wartew és Vén Pisti értékelése egymásról

    Hirdetés: R7 265 dual x 2 GB ddr5

    wartew negatív értékelést adott Vén Pisti számára:

    Sajnos nem jól zárult az üzlet, posta előtt még direkt kipróbáltam a videókartyat, ennek ellenére azt állítja, hogy először csikozott, aztán nem működött a kártya. Ha ez igaz, akkor a posta közben történhetett hiba, sajnos velem is történt már ilyen, egyszerűen bele törődtem. Úgy gondolom akkor a másik fél nem hibázott, ezért nem kértem vissza pénzt sem. Most pedig én sem hibáztam, ezért nem adok vissza pénzt, allitasa szerint nyugdíjas, talán elofordulhat hogy be szerelés közben hibázott? Tudom az igazam, én jó kártyát adtam el. Most feljelentéssel fenyeget.. Köszi szépen

    Vén Pisti negatív értékelést adott wartew számára:

    Foxposton küldte el a videokártyát, melyet 1 réteg élelmiszerfóliába csomagolt és mellé tett némi poliuretán habot.amelytől a kártya még lötyögött. A doboz sértetlen volt. A kártya gépbe helyezve először csíkozott majd összetört a kép, 1-2 perc múlva fekete kép.utána már az sem. Másik gépben kipróbálva ugyanaz, de ezt már lefényképeztem,
    és elküldtem üzenetben. A hibát nem ismerte el, a szállításra, később a beszereléskor elkövetett hibámra fogta (néhány tucat gépet már összeraktam), de pénzt nem kaptam vissza, csak negatív értékelést.
    Nem ajánlom.

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák