• Csabixxx és csocsesz1 értékelése egymásról

    Hirdetés: Független Lg g5 alkatrésznek

    Csabixxx értékelést adott csocsesz1 számára:

    csocsesz1 negatív értékelést adott Csabixxx számára:

    Az eladó egy teljesen használhatatlan telefont adott el. Nagyon jól tudta mit ad el. De ezt se a hirdetésben se más módon nem közölte! A v@sárlásom napján jeleztem is neki, hogy nem felel meg a leírásnak és nekem sem a készülék ezért vegye vissza. Ezt nem tette meg a mai napig. Nem ajánlom az eladót! És ez egy nagy negatív!!!

Hirdetés

Aktív témák

  • csocsesz1

    csendes tag

    De kérdeztem és választ is kaptam!Ezért autóztam 2 és fél órát,hogy személyesen tudjam megnézni/átvenni!A helyszínen egy teljesen lemerült telefont kaptam se töltő se semmi,hogy be lehessen indítani,hogy kipróbáljam mit csinál mit nem.Mivel az eladó dolga miatt nem ért rá a személyes átadást rábízta a testvérére.A testvére a felmerülő további kérdéseimre nem tudott válaszolni.Próbálta hívni az eladót,hogy a kérdéseimre tudjon válaszolni,de nem sikerült.Az eladó jó értékelései miatt,hogy mégse men kárba az időm és az üzemanyagom elhoztam.Hazaértem és töltőre tettem kijelző bevillant,de töltést nem veszi.Hazaérésem után szinte egyből jeleztem,hogy így nem felel meg nekem ez az üzlet és visszavinném.Hirdetés szövegével takaródzott és takarózik is 1 hó elteltével is amibe az nem volt beleírva"garancia visszavásárlás nincs".Ha korrekt akart volna lenni akkor visszavette volna aznap miután ellenőrizte,hogy ugyanazt ugyanabban az állapotban kapja vissza.
    Nem vette vissza/nem is próbálta rendezni a vitás kérdést.A telefon meg amit ő használt kijelző törés előtt az meg volt már buherálva mint utólag kiderült.Erre az üzletre ez az értékelés korrekt!A 2500ft-ot felajánlotta valóban!De én nem alamizsnára/segélye szorulok,hanem korrektségre.

Aktív témák