Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoldhandRent

    őstag

    válasz Lacccca87 #11 üzenetére

    Nem alaptalanul írtam.. olvashattad, hogy saját tapasztalat alapján, mert AMD kártyát használok jelenleg...
    /Fiktív dátum, meg ne kövezz LOL/ 35.-én játszottam egy játékommal, éppen úgy, ahogy előtte hetekig. 36.-án kijött egy új driver, de nem frissítettem, és a játékkal sem játszottam. 37.-én újra elővettem a játékot, és 30másodpercenként olyan FPS droppom volt, hogy nem lehetett játszani.. Frissítettem a drivert, és utána normálisan működött minden. Ebből azt akövetkeztetést le, hogy rámerőltetik az új drivereket, mert amíg nem töltöm le, nem tudok játszani a játékaimmal. De biztos csak nálam van a gebasz, habár nem ez volt az első eset :/

    te nem teljesen alaptalanúl írtad, hogy teljesen alaptalanúl írtam a teljesen alapos írásom ? :F :Y
    Írtam, hogy AMD kártyám van, ebből hogy jött ki, hogy alaptalan ? Miért feltételezed, hogy viccből fikázom ? :W

    De nekem mindegy, nem vitatkozom, én ezt tapasztaltam, csak gondoltam bemocskolom a vöröseket, mert olyan jól esik nekem :P
    Nekem volt már vörös és zöld kártyám is, nem is egy-egy darab, de biztos nem veszek többet AMD-t, csak a gond van vele. :U
    písz

    -

Új hozzászólás Aktív témák