Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz pusszycat #63 üzenetére

    Ez csak hozzáállás kérdése. Ha belekalkulálod az árába a várható élettartamát, és így nézed meg az ár/érték arányát más alternatívához képest, még mindig lehet racionális döntés azt venni, ami drága is és gyorsan is kopik, ha egyszerűen ez elégíti ki leginkább az igényeidet, míg egy-egy példány működik (hiába van alternatíva, ami olcsóbb és tartósabb, ha egyszerűen nem tetszik a formája, vagy esetleg hiányolnál valami extra szolgáltatást, stb).

    Én NYÁK tisztító spray-vel szoktam bátran telibe fújni az Ouroboros-sukat (úgy, hogy folyik le róla az alkohol, mint ha vízbe mártottam volna), ha valahova beszorul a por (akár a görgőbe, vagy gomb alá, de a szenzort is kényelmetlen vattával tisztítani), mert lehetetlennek tűnik házilag szétszerelni (és össze is rakni), mert minden csavart fed valami (vagy nincs is csavar, minden pattan a vázon, esetleg ragasztott...?), illetve az oldalsó gumikat kellett pillanatragasztóval rögzítenem a vázhoz, mikor elengedte a gyári "ragacs". Így már évek óta egész jól megy, bár a balfelső gomb már érezhetően kopott (ezen biztos nem segít az alkoholos zuhany, ha esetleg volt valami kis zsírozása, de az se jobb, ha bele van szorulva a por...).

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • DeathAdder

    veterán

    válasz pusszycat #63 üzenetére

    Nem megyek tönkre benne, ahogy az sem aki német prémium kocsit vesz hogy szívjon vele, bár valaki bevallja :N

    Imádom kezelni, mert nekem a DA messze a leg ergonomikusabb, és csak azért használom, de szó mi szó, hitvány minőség, bevallom :)

Új hozzászólás Aktív témák