Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz sultansmith #37 üzenetére

    Én tesómról tudok nyilatkozni, neki most egy iPad3-asa van, és amióta megvan neki, alig használja a laptopját, nagyon nagyon megszerette. Az ő példájából is látszik, hogy a tablet egy hétköznapi ember számára (amilyen ő is, mert abszolút nem egy geek) nagyon jól ki tudja váltani az asztali gépet/laptopot. Lehet vele böngetni, levelezni, képeket nézegetni, zenét hallgatni, fényképezni, skype alkalmazással videotelefonálni, némi megkötéssel még filmet is lehet rajta nézni. Mindezt akár az ágyban fetrengve vagy a konyhaasztalnál családdal, stb.

    Egy okostelefonnal azért nem akarom összehasonlítani, mert közel sem ugyanaz az élmény 4"-on böngészni, mint 10"-on. Egy netbookhoz képest viszont a még kisebb méretet, még kisebb súlyt, hosszabb üzemidőt és a gyorsabb bekapcsolást tudom felhozni.
    Valószínűleg ez is egy olyan dolog, hogy "amíg nem próbálod ki, nem tudod meg mitől olyan jó". Egyszerűen rettenetesen kényelmes a használata, és az emberek nagy részének lefedi a számítástechnikai igényeit.

    Mondom a legtöbbnek. Nekem sincs pl :)

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

Új hozzászólás Aktív témák