Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz Fuxosbömis #105 üzenetére

    lol, meg joindulatu is voltal ;]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Fuxosbömis #117 üzenetére

    A telefon szerintem sem rossz,de a sony két helyen bukik el mindig.Az egyik a fél éves csuszás amire végre rendesen a boltok polcaira kerül,és fél év marha sok a mobil világban.A másik pedig,habár ök gyártják a legjobb kamerákat,mégsem tudnak olyan felületet írni hozzá androidra ami ki is használja,az implementáció kb mindenkinek jobban sikerül.Itt sajnos ismét mindkettő tetten érhető ismét.

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

  • hito

    nagyúr

    válasz Fuxosbömis #117 üzenetére

    Én is így gondolom.

    TTomax: a csúszással egyetértek, a kamerával nem. GSMArena kamerás tesztjeiből egyvalamit megtanultam: kb. tovább kell lapozni. Majd akkor alkotok véleményt, ha első kézből teszteltem le. Nagyon buta módon közelítik meg, a kamerás képességek elhanyagolható részét tesztelik. Láttál már raw képet az oldalukon? Én nem. 2020-ban itt tartanak. Egyébként a kamerás részét is méltatják, főleg az alá tett szoftver miatt, ami teljesen egyedülálló a maga nemében. A dedikált pro fotó és videó mód párját ritkítja. A másik része a történetnek, hogy 3rd party appokkal mit lehet belőle kihozni és itt bártan kijelenthetem, hogy szintén egyedülálló már az előd is. Filmic Pro alkalmazással minden paraméterezhető és kihasználható, ezt eddig egy készüléknél sem tapasztaltam. Mindegyik valahol limites. Vagy a lencsesor nem támogatott és nem használható csak a főkamera, vagy nem kompatibilis a cinematographer kit-tel, vagy nem támogatja a 60fps módot, vagy nem működik az élesítés/zajszűrés kapcsoló. Itt minden, tényleg MINDEN használható, állítható, bevethető. Egy készülék sem enged mindenhez hozzáférést az Xperia 1-gyen kívül, tapasztalatból mondom. És ezzel olyan felvételek készíthetők, ami mással nem. Teljes lencsesorhoz hozzáfér, még fHD 60fps is rögzíthető a telefotó egységgel, kikapcsolható az élesítés/zajszűrés, full hozzáférés van a c. kithez (shadow, highlight, telítettség, flat/log v2 profile, teljes WB állítás, stb.), tényleg minden. Egyébként pl. az sem elhanyagolható (számomra), hogy minden lencsével elérhető a raw, szintén nagyon ritka. Amit nem értek a Sony részéről, hogy az alap kamerában miért nem tették elérhetővé a 4k 60fps módot, ezért nagy fekete pont jár. Bár ez sem fog érdekelni, ha Filmic Pro-val majd elérhető, úgysem használom most sem a stock kamera alkalmazást.
    Ezen kívül pedig tényleg egy brutál jó készülék lett szerintem minden tekintetben. Hibái vannak, de hát melyik készüléknek nincsenek. Az Xperia 1-ben azt tetszett meg, hogy azt nyújtja, amit ígér, méghozzá maradéktalanul. Minden más készüléknél azt tapasztaltam, hogy nagyon sokat ígér (papíron sokkal többet, mint az Xperia 1), majd használat közben derül ki, hogy ja hát ez sem így van, meg az sem, meg itt korlátoz, meg ott korlátoz. Na itt ilyen nincs, Őszinte a készülék és ezt szeretem benne a legjobban, remélem ilyen lett az utód is.

    Bocs a hosszú hsz-ért! :B

    [ Szerkesztve ]

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

  • Yeffy

    veterán

    válasz Fuxosbömis #117 üzenetére

    azert, mert nem szifon, samsung vagy huvely, esetleg OP.

    nekem sem ugy jon le a teszt, h mekkora szar vagy sovany. ami nagy fekete pont, h ennyit kestek vele. ez teny.
    ez engem annyira nem izgat, mivel nem sietek levaltani a telomat, de teny, h johetett volna korabban.

    jo lesz lez, jo lesz ez. :K

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák