Hirdetés

2018. október 22., hétfő

(#1) M107

M107
(PH! addikt)

:R

Durva 280.000 Ft áfa nélkül ennyit nem ér, max 200.000 Ft és nem otthonra hanem munkaállomásba több évre

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! ( (PH! addikt) YEAH vissza az őstag címet :) )

(#2) flashpointer válasza M107 (#1) üzenetére

flashpointer
(senior tag)

Nem olvastam meg az uj szabalyzast hogy otthon tilos munkaallomast tartani.

(#3) --ka

--ka
(fanatikus tag)

ZADAK?!

...ezek kik? Vagy kikből lettek? Eddig azt hittem, ismerem valamennyire a gyártókat... :F

(#4) IgnisFatuus válasza --ka (#3) üzenetére

IgnisFatuus
(fanatikus tag)

Igen, az ember nem biztos, hogy kiad többszázezret egy teljesen ismeretlen gyártó termékéért.... (bár lehet az én szegénységi bizonyítványom, hogy nem ismerem őket:) )

[ Szerkesztve ]

i7 8700K@5000, Asus ROG Strix Z370-H, 32GB HyperX Predator 3600MHz, 500GB Samsung 970 Pro M2, Zotac 1080Ti AMP! Extreme, Asus Xonar DX, AOC AG271QG, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro, Sharkoon Skiller

(#5) E.Kaufmann válasza --ka (#3) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

Hát inkább gémer tuningosok gittegylete:
http://zadak511.com/about.html#home
Kedvencem, hogy a Zadak név egy olyan párhuzamos univerzumból jön, ahol végtelen az energia ;]
Jó cuccot szedhetnek :DDD

(#6) --ka válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére

--ka
(fanatikus tag)

Köszi.
Az arcokat látva a honlapjukon nem tudom kizárni, hogy keményen megy a cucc, de önbizalom az van, biztos!

Mondjuk ahhoz kell is arc, hogy egy agyonkartelezett termékszegmensbe a semmiből egyből a csúcskategóriát célozzák meg - még úgyis, hogy az iparág legjobb lapkájára építenek.

(#7) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Ha netán valaki előáll egy normál magasságú, 32GB-s modullal, ami szabványos, és általános bios támogatást élvezhetne, akkor ki lehetne tenni a vitrinbe érdekességnek.

Döglött róka bőre 1x, 2x, 3x..

(#8) Duck663

Duck663
(fanatikus tag)

Mi ez a VACAK? :)

Egy VEGA mindenek felett, na jó, majd a VEGA 20! :) Igen, Win7-et használok, hogy ez büntetés lenne? Nem nagyobb, mint a Win10.

(#9) Molyzsa

Molyzsa
(fanatikus tag)

Azért durva, hogy már lassan nagyobb a modul magassága mint a hossza.....
A felvázolt időzítések viszont szépek (az ár értéket most nem nézem..), már ha a valóságban is tudják :)

(#10) E.Kaufmann válasza Molyzsa (#9) üzenetére

E.Kaufmann
(őstag)

Válogatott chippek magas feszkón feszkón egy rohadt nagy bordával. Miért is ne tudnák?

(#11) Solten

Solten
(őstag)

Marha szep... :U

Saor Alba

(#12) tecsu válasza Duracellm... (#7) üzenetére

tecsu
(PH! addikt)

Persze semmi nem titlja, hogy azután is használatban legyenek, de addig is el lehet adni. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#13) mepet válasza E.Kaufmann (#5) üzenetére

mepet
(PH! addikt)

Párhuzamos univerzum, hát! Nem olvastad? DC DIMM! Először arra gondoltam, hogy valamiért a marketingesek azt emelték ki, hogy egyenáramúak a modulok, de köszi, már meg is világosodtam, hogy a DC univerzumot jelölik, ami nem csoda, mert a mi univerzumunkban ennek a terméknek nincs értelme. :)

(#14) Bandi995

Bandi995
(fanatikus tag)

Őszinte kérdés: a memória sebességének tényleges haszna főleg milyen felhasználásnál jön ki? Mert, hogy játék alatt nem az biztos... CAD programok profitálhatnak belőle?

(#15) DraXoN válasza Bandi995 (#14) üzenetére

DraXoN
(őstag)
LOGOUT blog

Architektúrafüggő is, a ryzenek pl. eléggé profitálnak valamennyi esetben a gyorsabb ramokból, intel "nem annyira érzékeny"..

Ryzenek pl. játéknál is profitálnak a gyorsabb ramból.. A sok magos cpuk kiszolgálásához is előny a gyorsabb ram.
De a legtöbb esetben nem a ram sebesség a szűk keresztmetszet, így ha dupla olyan gyors ramot is venne az ember, akkor se nyer vele 15-20%-nál (nagyon szélsőséges esetben) nagyobb sebességet (pl. DDR4 1600 vs 3200 közötti sebesség differencia)...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Siemens A35 -> Siemens C55 -> Alcatel OT556 -> Flying F996 -> Nokia 5230 -> Sony Xperia P -> Sony Xperia Z1 Compact -> Lenovo K3 Note -> LG v20 || FX8320; Rx470; 16GB; 240GB; 2x1TB

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.