Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz dobragab #419 üzenetére

    Szerintem nemsokara erkezik nyunyu, hogy de jo a 15 perces szerkesztesi limit, bar lehetne tobb. Majd morog egy sort, hogy ennek igazabol nem kene premium feature-nek lennie.

    Elozo torzshelyemen * 1 ora szerkesztesi ido volt, abba azert bele szoktam ferni.

    Eddigi 15 percbe nem mindig sikerult. :(

    (5 perc csak a szerkesztes gomb megnyomasara vonatkozik.
    Ha valami meg eszembe jut a szerkesztes utan, akkor vissza gombbal vissza lehet menni a szerkesztes ablakra, es ujra elkuldeni, amig nem jart le az eredeti hozzaszolastol szamitott 15 perc.
    Persze, ha elszurtam a mouse4/5 darabszamot, akkor meg sosem vettem eszre, hogy az eredeti hozzaszolas ablakban levo szoveget szerkesztem, aztan jottek a dupla hozzaszolasok. :DDD)

    Egyebkent meg a 3 sor/honap elofizetesi dij kibirhatonak tunik.

    * Konkurens oldalon lassan 10 eve szorgalmaztuk, hogy legyen valami ilyesmi rendszer, de az ottani garda hallani sem akart rola, ahelyett orrba-szajba toltak az arcunkba a reklamokat, aztan minket anyaztak a kulonbozo adblock megoldasok hasznalataert.
    Aztan a sokadik lapgazda vs torzsforumozok boxmeccset (forumdizajn elszabasa? adwords bevezetes?)megunva sokakkal egyutt leleptem onnan.

    Tenyleg, arra lesz mod, hogy a fooldalon meg se jelenjenek bizonyos kategoriaju vagy szerzoju hirek?
    Gondolok itt a mostani VGA driver "nepszavazas" eredmenyekent letrejovo cikkekre.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Aktív témák