Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Csapoati #31 üzenetére

    Tudod mit?! Legalább akkor az igényesek táborába tartozom, nem tudom miért, lehet művész véna hogy észreveszem ha valami gusztustalan. De azért jó látni, hogy 19578 emberből 13719 nem áltatja magát azzal hogy ennyi pénzért elég neki a műanyag sőt még jobb is, hát persze.... [link]

    Már csomószor megbeszéltük, hogy annyi bajom van csak a jó minőségű műanyaggal hogy ritkán használják, és továbbra is fém HTC-t vennék, de egy szavam sem lenne így a konkurenciára.

    Idézem neked egy másik hozzászólásomat: A filmek sem egyből a stáblistával kezdődnek, szóval a Samsungnál is inkább kezdjék az elején. Először egy normális dizájn, utána minőségi műanyagok használata (huh ennek a fogalomnak a megfejtése is évek kérdése lesz az eddigi munkájukat tekintve) és majd ha ezzel készen vannak akkor majd lehet szövögetni a gondolatokat, elképzeléseket a fém burkolat irányába. Mert engem nem hatnak meg egy fém díszcsíkkal.

    Teljesen igazad van, egy közel sem csúcskategóriás Motorolának jobb a tapintása mint 1-2 nagy flagshipnek... Elgondolkodtató.

    És az optimalizációt is csinálhatják akkor amolyan műanyagosan, mer' há' így is fogy. Én nem bégetek még akkor sem ha körülöttem millióan teszik.

    GregOlah: Nem tudom pontosan hogy melyik modellekről írtál, de a One M7 óta nem lehet panasz rájuk. Régen én is szívtam eleget, e-care és flextronics szerviz... De a csehek és a HTC support mindenért kárpótolt és mások szerint (szolgáltató szerint is) példás hozzáállással intézték az ügyemet.
    A One-om nem szenved semmitől a gombjai még csak meg sem koptak, pedig a hangerő szabályzót sokat használom.

    Lacee1986: Megközelítem a dolgot egy kicsit más irányból. De jó lenne ha bármelyik gyártó csinálna egy olyan, akár nem nexus készüléket ami vízálló, és valamiféle garanciát is vállal rá.

    Amúgy ha valaki lát objektíven véve szebbet az M8-nál akkor azonnal mutassa. Mert ha ez fog a HTC nexus tab alapjaként szolgálni akkor a végkifejlettől el fog csöppenni a google. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák