Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz King Unique #272 üzenetére

    Nem azért de a bekezdéseddel kb. azt írtad le, hogy a beállítások egyre jobban fragmentálódik, hogy egyik oldalon se lesz meg minden. Nehogy már hogy ez jó. :F

    Az a baj, hogy 1darab hibát, azzal teszed egyenlővé, hogy utálom a Windows-t, ami egy elég korlátozott felfogás. Mert pusztán minden lehetősséggel azon vagyok hogy a userek életét és a sajátomat is egyszerűbbé tegyem. Tényleg bele se megyek, hogy milyen iszonyat macerás lenne Win7-re vagy 8-ra visszamenni, és hogy milyen mennyiségű problémával rá, kb. egyenlő a kútba ugrással.
    Legszívesebben már tegnap rolloutoltam volna a 1709-et, hogy használjam az AutoPilot, tudjak E3 Enterprise licencet venni és userekhez kiosztani, legyen működő autoentrollemnt. Végre ne legyen Thunderbolt 3 DMA sérülékenység, általánosan megnövekedett biztonság, kipróbáljam az FFU-t és így tovább...
    És akkor végre OneDrive Files on demand, már 1éve ezt várom, hogy WebDav-tól szabaduljak.

    Még mindig nem mondtam olyat, hogy szar a Windows 10, azt mondom, hogy vannak fájó hibái, amik közül a GUI az egyik legszembetűnőbb.

    "egyik oldalról fikázod"
    Elnézést, hogy nincs érzelmi kötődésem egy darab SW-hez. Valós hibákat írok, nem pedig fikázok.

Új hozzászólás Aktív témák