Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz sebgutkopf #5880 üzenetére

    Bennem még élénken él a 2000-es évek eleje, amikor kb mindenből vehettél vázszettet. Nagyon sokan építettek bringát, erre volt valós igény. Az tény, hogy a komplett bringa árban kedvezőbb, de ettől függetlenül sokan voltak akik maguk akarták megépíteni vagy megépíttetni a saját bringájukat, egyedi igények alapján. Meg voltak olyanok akiknek a csúcs gépek váza, szín összeállítása kellett, de nem volt pénzük a csúcs felszereltségre, ezért összerakták olcsóbb cuccokkal. Persze én értem a gyártói oldalt is, mert nekik nagyobb üzlet ha komplett bringákat adnak el és az egyedi építések azért járnak kockázattal, mert ha nem a váz felhasználáshoz való alkatrészekkel szerelik össze a bringát, akkor történhetnek balesetek, és a vázon meg ugye ott a gyártó neve. Igen tudom, hogy a Specinek van külön ebike váza, de az pont olyan áron kelleti magát, aminek sok értelmét nem látom.

    baluka: Én azt gondolom, hogy tudnék együtt élni ezzel a fix akkuval, 750Wh azért sok mindenre elég. Csak azért nem rendelek új Orbea Wild-ot, mert a race motorra fáj a fogam, de ezért nem fogom megvenni a csúcsmodellt. Várok, hogy jön e olcsóbb bringa race motorral, aztán meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák