Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz istnag #1080 üzenetére

    Nekem így alakul:
    -Folyadék 50-60ml egy hónapra. Ez nekem 4-5e Ft körül jön ki.
    -Kazán (eGo-T LR) 1500-2000 Ft, attól függően honnan rendelem. Ebből általában egy elég egy hónapra, de már jártam meg sok itthon vásárolt silány vacakkal (HC-tól csak Joye jön és az ecigi.shop.hu is hivatalos forgalmazó lett, így tőlük is eredeti jön. Ezek általában hibátlanok, kivéve 1-2 DOA esetet.).

    Tehát összességében havi 5500 és havi 9000 között alakul szerencse és fogyasztás függvényében. Ez nálam a legrosszabb esetben is fele annyit mint ami analóg cigire ment el. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Skynet258

    veterán

    válasz istnag #1080 üzenetére

    "dobozos készletet rendelek,akkor fel sem tűnik,hogy nincs benne a lényeg. A csomag fel volt bontva,csak kapoccsal volt összetűzve"

    Hát ez akkor semmiképp sem az ő hibájuk, valaki a postán szépen elegánsan kilopta a cuccost, hogy d*gölne meg... :((( A mentolos íz csere már az ő saruk, dehát ők is csak emberek, megesik az ilyen (persze egy ilyennek senki nem örül). Én tegnap az Iponban hagytam ott egy százast, ma feltűnt, hogy garipapírt nem kaptam. Írtam nekik mailt, jött is a válasz, meg a kinyomtatható garipapír, de azt is írták, hogy benne kellett lennie a csomagban. Magyarul hülye vagyok, de sebaj, azért küldik. Nem is válaszoltam rá, nem voltam mérges a csajra meg semmi, hogy elfelejtette tegnap odaadni, de azért... ha a vevő azt mondja, hogy kék, akkor nem illik vitatkozni, hogy de az ződ. Igazából ez most nem tudom hogy jött ide, ja, de, az emberi tévedések lehetősége kapcsán. :D

    Aztán ha már ráéreztél a dolog ízére, akkor kezdj el kevergetni aromákból lötyiket, ez ám a jó móka! :D Hogy pénzbe mire jön ki egy hónapban... hát, nekem nagyjából olyan 5k-nál megáll a dolog. De majd utánaszámolok pontosan is, mert inkább alatta lesz az. ;)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák