Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz ithomas #6102 üzenetére

    890ft a DHL vagy melyik szokott lenni (nagytételes csomagfeladas), mivel elhordják tőlük ezért is gondoltam hogy igy legalabb nem kell postara jarnia. Amugy ja, nem is nekem volt gondom ezzel. :D

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • fer

    őstag

    válasz ithomas #6252 üzenetére

    Remélem ez az egész herce hurca nem érinti az EO-t! Akik meg kihelyezték a webshop-kat olyan országba ahol toleránsabbak az efféle dolgokkal, jól tették, ez a razzia nekik kedvezhet is!

    ''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

  • Melanor

    tag

    válasz ithomas #6271 üzenetére

    Köszi, kíváncsi vagyok a híres mogyoróra, így kivárom amíg lesz nikotinis is.

    (#6272) serrin:
    A greensmoke-ra gondoltam. Tőlük miért nem szedték el a nikotinos patronokat.

    Ez tényleg olyan szörnyű vétel volt annó?

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

  • interstate76

    addikt

    válasz ithomas #6271 üzenetére

    Én is onnan rendeltem tegnap (USA Mix-et és Donald rágósat ), ma meg is kaptam - villámgyorsak!!!

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó játékos PC, Fujitsu Lifebook U727, HP mini PC, Lenovo 40A1 dokkoló, dual protocol m.2 ssd ház, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey)

  • Remus389

    veterán

    válasz ithomas #6537 üzenetére

    a srác sem értett hozzá nagyon, akkor lehet mégis a toltovezetek a gond? az lenne a kisebbik baj

    baromira nem volt rugalmas, mondom adjon kölcsön egy vezetéket, itthagyom a mostanit, de nem nem

    tényleg nem tudna valaki megszanni egy jó toltovezetekkel pár órára? adok lotyit

    ha akkor sem vált zöldre akkor az kezdhetem az akksival a szenvedést

    fizet az ember egy csomó pénzt ezért a sz*rert, pechje van, és akkor sz*pik

    ilyen nincs (és mégis van )

    ha mégis az akksi a gond akkor meg nem lesz e cigim, és ha ezenfelul még nem cserelik, hú de mérges leszek, 8000ft(oké nekem 7200ft, mert torzsvasarlo vagyok elvileg ), de akkoris

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • Remus389

    veterán

    válasz ithomas #6701 üzenetére

    "kármilyen (1,8-2,8 ohm) patron
    került a kezem ügyébe, meg tudtam
    vele hajtani úgy, hogy legyen jó TH-
    ja, és íze is."

    ez főleg akkor lesz hasznos mikor magunk ujitjuk fel a patront ugyebár, nem pontos az ellenállás, vagy a huzal, sebaj, tekerunk egyet. :)

    szóval nem annyival több a variovoltos, ha tudtam volna én is azzal kezdtem volna

    azonkívül sokféle lotyi van, mindegyikhez más más volt passzol

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • pirosvilamos

    tag

    válasz ithomas #6736 üzenetére

    Mondanám a tutit :F

    A Magnum, meg a Resurrector vatelines patronok, önállóan is használhatod egy drip tippel.
    A liquid befogadó képességük elég kicsi.
    Erre lett kitalálva pl az SS tank.
    Megmarad a vatelines TH-ja, íze, a tank csak egy puffer, hogy ne fogyjon ki a vatelines cuccból a lötty.
    Lyukasztani meg azért kell, hogy a tankból a vatelinbe be tudjon szivárogni a folyadék, ezzel biztosítva az utánpótlást.
    A v42-es boltot ajánlom, rengeteg cuccomat szerzem onnan, korrektek nagyon.

    Szerk: az SS tankkal én is szemezek, van itthon egy halom Magnumom :))

    [ Szerkesztve ]

    --pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ithomas #6736 üzenetére

    Jók ezek a tankok...DE! Simából 3 milist kapni krómban 900-ért az ecigionline.com-on.Mindkettő igen drága...és tudni kell,hogy végülis persze ezek kicsivel szebben a króm sima tanknál,de az SS tank pl.akkor használható ki,ha gyári füles patront teszel bele,azt fogja a menetes gyűrű,máshoz semmi gaszna.A menettakarót nem úszni meg egyikkel sem.Az U-tank ráadásul 6milis,modra való,anélkül bután néz ki,azzal meg nagy,ami télen nem olyan gond,de ha jön a jobb idő,hiába a nagy tartály,ha az embernek ezzel kell a lávacsövet hurcolni pl,vagy más modot,arról nem is beszélve,munkahelyen milyen,hacsak nem ül valaki egész nap asztalnál...ok,akit nem zavar egy huszonakárhány centis vastag e-bláz...de pont arra nem jó,hogy vagány legyen az ember.Ha meg utcára,bliba,stb.kell más,akkor minek,otthon tetszelegni magunknak? :DDD
    A másik pedig most nézem,megintcsak 6 milis.Verzió dettó.Minek 6 mili lötyi,ha az ember egy ormótlan valamivel szaladgál,mégha szép is?Ráadásul ez a külön töltőnyílás...csak fecsivel tölthető,a lyuk pici,flakonból esélytelen,nincs hol távozzon így a levegő,stb...a simát meg drip ki,patronról felhúz,becsöpögtet,kész.Ráadásul a 3 mili abból is elég kell legyen 1 napra,1 bulira,cserébe kompakt,eGón is szép cucc,plusz nem is morog az ember,hogy jajj,elejtettem,megkarcolódott,mert ugye onnantól egy ütésnyomtól bukta a csoda holmi.
    Én azt mondanám,aki nem utazik direkt Lavás flancolásra,akit zavar,hogy a cucc nagy/zavarni fogja tavasszal/nyáron,gondolja meg.
    Könnyű elcsábulni,de ez is olyan,hogy én is telefonálhatnék a tabletemmel,hisz benne a simkari,van hangszóró és mikrofon,mégis ha aranyból lenne,akkoris hülyének néznének vele :D
    Az ecigi is jó dolog,de tudni kéne,hol a határ.Az RBA,stb.spéci kazánokat megértem,bár ott a Cobra,amit én is vettem,eGóra passzoló méret,hordható,vállalható.Jópár másik is.De a francba ez csak egy vatelines tank :DDD Bármilyen csicsás is,mint a tablet,hiába tud szép és jó dolgokat,drága,csillog-villog...DE éppen arra nem jó,amire kitalálták,villogni vele.Ecigis körökben talán...de egy mezei "nemdohányzó",infó nélkül max egy drogost lát az emberben,akik meg cigiznek,kiröhögik az embert,hogy ERRE cserélte le a bagót? :D
    Ez tapasztalat.Én 1 éve járok mindenfelé ebagóval...De egyébként hülyeség arra menni,hogy az ember "térítsen",inkább a saját kényelme.Mintha az ember Caddilac-al akarna a belvárosban szaladgálni,csak azért,hogy tetsszen...aztán végigszopja a napot a parkolókereséssel meg a "féltéssel",ilyenek.A Suzukis meg röhög és 2mp alatt parkol,és lesz...ja,hogy a 10éves kocsiján lesz-e+1karc(sarkított példa...).
    Ezzel is ez van.Én azt mondom,funkcionalitás,kényelem az első,mellé lehet persze szép is...ezek meg szépek...de nem célszerűek.Kidobott pénz,polcontartós 2 hét múlva,avagy esetleg nap mint nap "poénból" teletöltős,ronggyal fényesítős,mert óvni kell,hogy "érje az értékét",stb.
    Sokan divatból vesznek ebagót,sajna,terjed a sok mindenféle csodakütyü,eljutunk lassan odáig,hogy ez is mintha divatcikk lenne,legalábbis vaperkörben.Csakhát elég kevés a vaper,nem általános cucc,és sokan összevesznek mindent...aztán adogatják is el a szuper VV-modokat,a huszonezres csodakazánt,amibe max egy Helix-tekerést tudtak tolni,jéé ez se másabb,gyorsan menteni a menthetőt,eladni,hogy kevés bukó legyen.
    Igazából a lényeg kezd már feledésbe merülni,hogy az embernek az az eredeti CÉLJA,hogy először átszokjon erre,aztán erről is le.Közben a holmik azt sújkolják,hogy legyél,maradj vaper,mert ez így egészséges...NEM az ez sem.Nikotintapaszra meg rágóra se szokik át senki,akkor sem,ha a cigit el tudja hagyni vele,ennek is ezt kéne szolgálni.És főleg ezért tartom baromságnak,hogy az "újoncoknak" is a hipercucc,meg a VV-akksi,stb.ajánlgatás...mert ez így kőkeményen ha sikerül elhagyni a cigit,új függőséget hoz szinte automatikusan!Közben inkább kéne "ócska" ego-akksival és pl.Helix V3-al próbálkozni,aki most kezdi,a cigi is olyan volt,amilyen,nem arra ráállni,hogy minél jobb legyen,a cigiben sincs semmi jó,és olyan,amilyen,mégis szívja az ember!Még az íze is szar...
    Itt is az kéne,hogy egy olcsó,jó cucc,egy NEM TÚL FINOM lötyi,de amit az ember meg tud szokni "kényszerből",de nem ízfüggővé lenni...és nikotin csökkent,használat csökkent(!!! nem nullásból 5mili...lelki függőség,valaki?Erősebb,mint a nikotin...),aztán később néha nem,aztán csak néha...aztán a max.fél éves cuccból ami jó még,piacra,pápá nikotin,füst minden formában.
    És ezértis rossz a megítélés...Én se nézem pl.azt a kábszerest se semmibe,aki azt mondja,a heroinról áttért a kokainra,és nem fecsin nyomja be,hanem szippantja :DDD
    Ott érzem a buktatót,hogy túl kevés emberről tudok a vaperek közül,aki tényleg abbahagyott mindenféle dohányzást...és innentől cseberből vederbe.Nem bizonyított hosszú távú mellékhatás.A nikotin káros.Ha sokan átszoknak,a mostani megtűrésből ugyanúgy e-cigi tiltás,már csak a látvány miatt is.Pénzbe ez is kerül,de ki tudja,meddig kerül ennyibe...ha nő a kereslet,és megszagolják a bizniszt,és kellő számú ember marad függő,5év múlva az lesz a cigi 2.Ok,nikotinmentesen mindigis olcsó marad...de irtó kevés embernek elég ez.A nikotinos lötyit meg szépen megemelik,amikor kellő számú függő-tábor alakul ki.Tudomásom szerint ígyis az összes nikotinos alap Kínából van.Nesze neked világuralom :D
    De lehet elmélkedni...viszont én azt mondom,nem a jobbnál jobb csodakütyüket kéne lesni,hanem úgy "hirdetni az igét" és cselekedni,hogy az emberek OLCSÓN át,majd LESZOKJANAK,és ezt követni magunknak is.Vagy ez se lesz más,mint az ivás és a dohányzás,akkor se,ha 50rongyos kütyüből málnaillattal tolja az ember.Az is alkesz,aki kannás bort iszik,de az is,aki a legdrágáb whiskey-ből intézi az igényét.Bagyó sz is,aki talpas cigit teker ócska dohányból,meg az is,aki mittudoménmilyen aranyfüstös papírú csodabagót vagy kubai szivart szív.Drogfüggő az is,aki hetente teker 1 "rakétát",de kell a bulihoz,de az is,aki naponta szénnélövi magát heroinnal...
    Árnyalatnyi külömbségek...és itt is megvan pedig,hogy eltérő mértékben roncsolják az embert...még 1 kalap alatt vannak,és lesznek is.Segédanyag kell?Függő vagy.Ezt kell észben tartani.És lemondani róla,aki teheti.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • proly01

    őstag

    válasz ithomas #7080 üzenetére

    Hát nem tudom mi igazából :F semmi felirat nincs az enyémen....
    Szerintem spin,azt hiszem azt mondták nekem annak idején hogy a vision egy márka és a vision spinner egy külön "faj" amit ők árulnak az pedig simán ego spinner.....de nem vagyok benne biztos.
    Ettől függetlenül(mint fent írtam) teljesen jól működik meg vagyok elégedve vele :K

    Más: Rendeltem leveset és küldtek egy emailt egy újabb petícióval,hogy állítólag júliustól teljesen be akarják tiltani a ecigit?Tudtok erről valamit vagy volt már ez téma?
    :R

    [ Szerkesztve ]

    ....Pr:)ly....

  • Remus389

    veterán

    válasz ithomas #7177 üzenetére

    azért egy hangsen olyan profibbnak tűnik(oké akár finomabb akár nem)

    mindenesetre mint kezdő e cigis, eddig rendelgettem, de ahogy látom, ugyanezt magam is megtudom csinálni töredék árból, tényleg

    pár perc összeönteni, az sem baj ha nem pontos(mondjuk 12 mg-os, de csak 10mg-osra sikerül, vagy 50-50% helyett 45-55% pG/VG), úgyis az íz számít

    ők is szerintem szemre csinálják, pár csepp ebből, "egytized" abból...stb és kész a leves

    mint egy szakács

    a hangsen szerintem pontosabb, tehát ha rendelsz egy 12 mg-os szőllőt, és ízlik 100%-ig ugyanazt kapod fél év múlva is szvsz

    itt meg ki tudja, lehet más márkájú az aroma benne, elmérik a nikotintartalmat(picit), mert szemre mérnek

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • Barell

    senior tag

    válasz ithomas #7262 üzenetére

    Uramisten mik vannak, köszi hogy jelezted. :)

  • Dr_Senkihazi

    aktív tag

    válasz ithomas #7262 üzenetére

    hol találom ezeket a Laca féle lötyiket?
    eddig én (bár még csak pár hetes ecigis multam van) EO-s és evapor/mystic lötyiket vettem,bár meg is voltam velük elégedve:)

    ...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz ithomas #7308 üzenetére

    Köszi. Első körben Prime66 helyettesitot keresnék. :DDD

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • ati2

    őstag

    válasz ithomas #7712 üzenetére

    Csak egyet tud, nem tépi le a zsebem :DDD Ugyanazzal az aksival 100g vs 175g (kb 4db ego 1100-as súlya).
    VV módban meg közel azonos mindkettő, kb 10%-al izmosabb az Etna.

    De egy ego-hoz képest meg mindkettő dupla izmos leadott teljesítményben, sokkal intenzívebb a gőz.
    Amúgy a 1500mAh-s imr aksi annyit tud bennük mint egy 1100-as ego, ha elpárologtatott ml-ben mérjük.

    Kurva jó az Etna csak épp gyúráshoz és önvédelmi fegyvernek is lehet használni. Meg sokkal jobb a kijelzője az tény.

  • ati2

    őstag

    válasz ithomas #7716 üzenetére

    Igen az nagy előny, hogy betolod az új aksit és nem kell várnod 3 órát, hogy feltöltsön.
    Én is vártam, hogy amennyivel nagyobb az aksi, annyival tovább húzza, de ez nem igaz.

    Jó cucc az új Lava meg az Etna is. De ha valaki vacillál a kettő között, akkor inkább Lava. Élményben nincs akkora különbség, mint súlyban. És egyikre sem megy rá a Tubby...

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz ithomas #7805 üzenetére

    Tény, hogy más az ízük a vatelines patronoknak mint az üvegszálasoknak.
    Ezzel a patronnal konkrétan nincsen tapasztalatom, kezdő koromban rendeltem egyet belőle, de akkor az elején nem töltöttem fullra és megégettem. Magnumot próbáltam, nekem nagyon karcos és az elején furi volt az íze is, de kevés idő alatt bejáratódott.
    Nagy kedvenceim a boge partonok, nagyon jó ízvisszaadásuk van. [link]
    Angliából [link] is be tudod rendelni, egy picivel olcsóbb onnan, mert folyamatosan van náluk kupon kód, ha felveszed őket FB-n akkor minden nap kirakják az aktuálisat ami, 10-17% általában. Posta is annyi mint itthon, 2font és olyan 4-5 nap alatt meg is kapod a csomagot.

    Szóval lényeg a lényeg, hogy próbálj ki szerintem több fajta vatelineset és kitapasztalod, hogy neked melyik jön be. Én megtaláltam számomra az ideálisat :)

    [ Szerkesztve ]

  • Rico33

    aktív tag

    válasz ithomas #7815 üzenetére

    Az adó alatt a jövedéki adót értettem, az a lehúzás ha jól sejtem.Mert ugye ÁFÁ-t mindig fizetek a lötyiért, mert hivatalos helyen veszem, a számlán MINDIG rajta van az adótartalom összege.Tehát úgy fejezném ki, nem tudnak újabb bőrt lehúzni, inkább tiltják.
    És mint élvezeti cikk?Megkérdezhetnek nem kevés embert, mikor volt az asztalán például P.CK téliszalámi.
    Nekik már az is élvezeti cikk...még adóztassák meg plusszban?

    De summa summárum ezen kár még aggodalmaskodni, még ugye semmi nincs kőbe vésve ( azt is 2 naponta változtatják ) és persze fel kell lenditeniük a feketepiacot is.

  • ati2

    őstag

    válasz ithomas #7899 üzenetére

    Első használat előtt mosd ki az üvegszálat enyhén ecetes vízzel és itasd ki belőle a vizet, némelyikben van valami gyártás során visszamaradt cucc. Tekerés, kazán összerakás után is megcsinálhatod a mosást. Az ecet miatt ne aggódj, mire elpárolog nem lesz szaga.

    Ha már a patronban van és liquides, akkor kell vagy 5-10 nagy slukk, amíg a liquid mossa át a szálat. Utána kezd normális lenni... (addig ne tüdőzd le).

    A Laca.2mm-es szála nálam is ilyen sajnos, olyan biopon ízű alapból :W Más forrásból még nem sikerült ilyen aromájú szálat beszerezni...

  • makaveli666

    senior tag

    válasz ithomas #7899 üzenetére

    Gyári fej is tud rossz lenni... Sőt, ha megtanulsz egyszer tekerni, akkor onnantól az összes gyári rossz lesz... Én nagyon sokáig küzdöttem ilyen problémával, nekem ami megoldotta, hogy megtekerem (üvegszál,ellenálláshuzal), majd 50-60 fokos vízbe ázik kb 1 órát, kiveszem, hagyom egy napot száradni és kész. A tekerés során a kezedről rákerül a zsír, amikor megveszed, már akkor is koszos stb.... Amióta így csinálom nem volt rossz tekerésem. Nekem 1,6 os huzallal a 4 tekerés 2 alatt van.

  • Rico33

    aktív tag

    válasz ithomas #7899 üzenetére

    Ma cseréltem én is a v3-ba kazánt.Eddig 2,4-es volt benne, de csak 1,8-ast kaptam.Villámcsere, mert indultam melóba, gyors égetés, tankolás és rush.Még ilyen elb.szott szar ízt még nem éreztem...égett,fanyar, büdös vacak.Most nemrég volt időm igazitani a szilikonsapkán meg felborzolni a szálat.Na, talán most alakul az íze, de még nem az igazi, mintha nem kapna elég löttyöt...meg berhelés közben kifolyattam 1 ml-t :W
    Holnap tekerem át a régit én is.
    Szóval a gyári se mindig tökéletes,hogy csak cserélem , töltök és indulok is..

  • makaveli666

    senior tag

    válasz ithomas #8605 üzenetére

    Én egész végig magáról a készülékekről beszéltem, nem pedig a patronokról... Elsőnek szerintem, valami olcsóbb dripper kazánnal érdemes kezdeni, ott kicsit könnyebb megtekerni, de ugye az neked nem jó, mert 2-3ml lötyit kéne tárolni. Kezdésnek talán egy did klón, kayfun, vagy gino... De csak akkor érdemes beruházni, ha nem zavar, hogy lehet, hogy 1 hónapig nem fogsz tőle semmit kapni, mert idő míg megtanulod, hogy hogyan kell megtekerni, hogy azt kapd amit vársz tőle. De hangsúlyozom én végig a készülékről beszéltem, nem arról, hogy mit kéne rátekerni...

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz ithomas #8605 üzenetére

    Egy Vision Eternity-vel is meg lehet oldani a 2-3 ml lötyit, mellé viszel magaddal tankpatront. Ebből a szempontból az IMIST II pl. sokkal jobban volt kezelhető. Feltöltöttem a patronokat, és elvittem magammal 2-3 db-ot, akár különböző ízekből. Helix esetében meg vagy van még + Helix-em (ami 5-6x többe kerül, mint egy tankpatron) vagy folyadékot viszek magammal...nekem nem elég egy Helix egy napra.

    Megjött egyébként az Eternity, szokjuk még egymást, de az már most látszik, hogy drip módban jóval vagányabb, csak ugye az nem arra való, hogy egész nap nyüstöljem (vagyis de, csak kicsit macerásabb).

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz ithomas #8861 üzenetére

    Nem maga az inverz kijelző, hanem a kidolgozottsága ennek a kijelzőnek. Nekem a videó alapján nagyon gáznak tűnt...éppen ezért nagyon kellemesen csalódtam. A videó alapján a 20 éve futott párforintos digitális karóra jutott róla eszembe. Valószínűleg egy ilyen fényes kijelzőt nehéz videózni, ennyi történt.

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz ithomas #8863 üzenetére

    Kösz a választ. Én nikotinmentes Mystic Juice "leveseket" rendeltem, bár ott, ahol vettem, nem volt feltüntetve VG-PG aránya, de mindenhol máshol ez 70-30% volt...

    UI: kezdeti cumi(nyilván én vagyok töketlen(meg kellően óvatos, miután az van a flaskán, hogy bőrre kerülve toxikus hatású) :DDD , lehet, hogy kellett volna fecskendőt rendelnem, mert ebből a "levesesflaskából" nem csöpög semmi. :))

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

  • kisgyerek85

    senior tag

    válasz ithomas #9030 üzenetére

    Ja lejön az körömlakklemosóval. Én jártas vagyok benne, első kínai rendelésembe berendeltem 20db vatelines patront fekete borítással. Mind a 20-at megpucoltam :D
    Ja és ha van több is akkor a borítás leszedését kezd úgy, hogy hajszárítóval elkezded melegíteni és közbe húzod le. Így nem szakad be a papír és csak a ragasztótól kell már megszabadulni.

  • agent_k

    őstag

    válasz ithomas #9095 üzenetére

    nagy kár lenne csak ezért kazánt cserélni...
    Többiek jól írják.

  • wwenigma

    Jómunkásember

    válasz ithomas #9530 üzenetére

    Szerintem nalunk csak gyorsabban és nagyobb kanállal merik a sz*rt a poharunkba a politikusaink...

    Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

  • Sn00PiG

    aktív tag

    válasz ithomas #9547 üzenetére

    No meglett a gond, de csak félmegoldást tudtam rá: a csatit kijjebb piszkáltam, és az alatt van egy pici O gyűrű, na annak az egyik oldala adta meg magát, ezáltal volt az érintkezési gond (gondolom zárlatot meg azért jelzett mert a tömítőgyűrű hiányában hozzáért a csati a házhoz).
    Újabb kérdés: O gyűrűt ehhez honnan tudnék szerintetek szerezni?

    Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz ithomas #10190 üzenetére

    Akkor tényleg velem van a baj, a Voodoo az olyan elmegy, de teljesen természetellenes íz, többet biztos, hogy nem veszek.

    Amin túl vagyok:

    Csokis banán - ez volt a legjobb, de lehetne intenzívebb az íze
    RY4 - túl diós, de maga nem rossz lötyi
    Mogyoró - nem rossz, ezt akár még szívnám is
    Swamp Monster - szörnyű
    Fire Dragon - szörnyű
    Desert Ship - nekem nem jött be, de ebben látok fantáziát
    Voodoo Chile - nagyon érdekes, de kb. a nagyon olcsó édesítővel készült cukorkának van ilyen íze

    [ Szerkesztve ]

  • csakb

    őstag

    válasz ithomas #10249 üzenetére

    Ezt szerintem még nem tudja senki, és ha lesz is ilyen megoldás, az jobb, ha nem nyilvános fórumokon terjed majd. :(

    Érdemes bespájzolni pár hónapra (vagy még tovább, a nic-es alap fagyasztóban sokáig eláll), aztán majd közben kiderül, hogy mi lesz.

    Szerk.: Laca 25%-os akcióval segíti a spájzolást (és nyilván a készletsöprést) hó végén: [link].

    [ Szerkesztve ]

  • Remus389

    veterán

    válasz ithomas #10249 üzenetére

    38-as PG alaplet az inaweratol (eleget egy jó időre. :) )
    0-as fustbajnok lotyit az eliquidtol

    nem egyszerűbb bevásárolni előre jó pár hónapra, évre, mint aggódni meg gorcsolni? :)

    alapvetően a nikotinos alaplebol kell bevásárolni, esetleg a nullasbol

    aromat, alkatrészeket szerintem nehezen tudják tiltani

    [ Szerkesztve ]

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp_1_darab_2/friss.html

  • e.vid

    senior tag

    válasz ithomas #10249 üzenetére

    0-ás leves több aromával, amit majd felütsz magadnak.

    '' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

Aktív témák