Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    válasz fLeSs #31 üzenetére

    Ha bottel ütnek se vennék ilyet. ;] 360 000 Ft-ért foltos fekete meg egyéb hibák? Bedöglik egy pixel és nem cserélik. Kukába vele!

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz fLeSs #31 üzenetére

    Tudom, hogy Te is így gondolod és azt is megértem, hogy muszáj belevenned, mert minden más (külföldi) tesztoldal is ezt teszi. Mondanom sem kell persze, hogy ők is mindig hozzáteszik, hogy ennek szinte (még a szinte szóra sem lenne egyébként semmi szükség) semmi jelentősége. De azért mégsem merik kihagyni, mert esetleg jön a "jól tájékozott user" és megkérdezi: "Ne de az input laggal mi van?" :U
    Én csak azért is kihagynám. :)

    De ha már válaszolok, akkor szeretném azt is elmondani Neked, hogy nagyon jók, igényesek a monitoros cikkeid is, mint általában minden munkád, ami a kezed alól kikerül itt a PH!-n.

    Meg kell mondjam őszintén azt is, hogy kicsit nehezteltem Rád még az elején, mert az én programommal (is) teszteltél, ráadásul a PixPerAn fotózást is mi "találtuk ki", amit ma már minden (külföldi) tesztoldal is átvett, továbbfejlesztett. De ez soha, sehol nem volt megemlítve. Viszont már nagyon régóta nem foglalkozom monitorok tesztelésével, sőt, egyáltalán az LCD, OLED technológiával sem, mert egyrészt nincs rá időm és nincs is hozzá kedvem, másrészt azt sem lehet mondani, hogy valmi hatalmas fejlődés lenne akár melyik technológia területén. (Sőt.) Nagyon lassan csordogálnak az események, mindenki (gyártók) elégedettek, az felhasználók pedig "megszokták" amit kapnak. Így bőven elég, ha néhány paraméterhez félévente, vagy hamarabb beírnak egy nagyobb számot és ezzel nagyjából el is van intézve a "fejlesztés".

    Persze, jó lenne ha kicsit nagyobb lelkesedés dúlna bennem, mert lennének ötleteim és kifejezetten motiválna, egy kis verseny Veled ezen a téren, de túl sok szabadidőmet kötné, amivel ráadásul jelenleg nem nagyon rendelkezem. :)

    Elnézést mindenkitől, hogy ez a hozzászólás kicsit személyesre sikeredett, tudom, írhattam volna akár blogba is, de most már ide született.

    u.i.: Azért off-ba raktam egy részét.

    [ Szerkesztve ]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák