Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Den #18 üzenetére

    elvileg a powrstrip nevű progikban a driver által alapból ismeretlen felbontásokat is tudsz definiálni. restart után megjelenik a controll panelen is, és a csúszkát huzogatva ott lesz ez is.
    azt viszont nem tudhatom, hogy a notid monitor kimenetén kiterjesztett asztal módban tudsz-e más, a noti kijelzőjén megjelenőtől eltérő felbontást is megadni.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • Racecam

    MODERÁTOR

    válasz Den #18 üzenetére

    Majd, ha rádugod a 16:9-es monitorodat, lesznek széles felbontások is. ;)

    De ha már erre tévedtem, akkor válaszolok másnak is.

    Johnny Cage: Nem, ez egy baromira felkapott dolog (volt egy időben), semmi jelentősége, én bele sem vettem volna a cikkbe.

    lorcsi: Annyira alulról senki, csak tudod a baj ott kezdődik, hogy ha szemből nézed is a kép közepének magasságából, a képernyő felső részén (az alsón is csak nem annyira) ne ugyanazt a színt, kontrasztot fogod látni. Már TN+Film paneles monitorok estén, ha egyáltalán erre gondoltál.

    ddekany: A jelenség valóban létezik, különösen durva volt ez a sima PVA paneleknél (Olyan szinten én nem tapasztaltam, hogy normál használatnál is észrevehető lenne és inkább oldalról látható), de például a 214P S-PVA paneljén nem tapasztalható.

    Ja és ha 24", akkor már inkább a Samsung 245T ~210K-ért.

    [ Szerkesztve ]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Új hozzászólás Aktív témák