Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz Cs1csó #37 üzenetére

    Ez jelen pillanatban tényleg 100%-ig igaz. Ismerek embereket, hogy 300 ezres telefonnal járkálnak, de csodálkozik rajtam, hogy hogyan tudtam kiadni közel 20 ezer Ft-ot egérre. Az másik dolog, hogy közben lyukas pólóban megy az utcán, vagy éppen hamis parfümöt vásárol. Persze a 300 ezres telefont Face-re és Messengerre használja, amire egy ötöd áron vásárolt telefon is alkalmas. Amúgy 2.1-es Hama hangrendszert akar majd venni, ami nagyon jól szól. Most nézem súly: 3 kg...biztos sok anyag van benne. De hát igen, ahogy írod: a telefont mindenki látja....a hangrendszert nem. Ja és már BT-os is az enyémmel ellentétben...tehát jobb, az már nem érdekelte, hogy de az én sztereom 25 kg-ot nyom.

    (#36) envagyok
    A Samsungot, LG-t és a Sonyt, Panasonicot abban megvédeném, hogy régen egészen jó rendszereket is gyártottak. Persze amikor az emberek meglátták az 50 ezer Ft-os 5.1-et, és mellette mondjuk a 200 ezer Ft-os sztereót, nem kérdés, hogy melyiket vették. Így hamar elkezdtek olcsósítani sajnos. Egy terméket címkékkel lehet eladni manapság a többségnek, hogy hogyan szól az mellékes. Csak 1-2 példa a minőségibb szettekre, hogy ne a semmibe beszéljek: Panasonic HT870, Sony Pascal széria.
    2.1-ben: Panasonic PTX7, LG J10HD, LG HT33S - nem egy elterjedt típusok, de meglepő módon szólnak.
    Pont tegnap volt nálam egy munkatárs, akinek valamilyen sztereo Edifierje van. Először vigyorgott a rendszeremen(ugye most az Edifier a jó ár/érték bajnok)), majd amikor bekapcsoltam neki a kis PTX7-emet, majd a J10HD-met...hát...megszólalni nem tudott, annyira ledöbbent.

    .

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák