Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narancs

    őstag

    válasz bacsis #36 üzenetére

    Elolvastam. Most kezdjem el sorolni a hibákat? Okés.

    1. Rögtön a cím hibás: "Ég veled Abit" -> Helyesen: Ég Veled Abit!

    2. Első sorban: "nagyon sokan tudjátok", azután ugyanez rögtön a következő sorban is: "nagyon sokunknak" -> ez nem elírás, viszont gáz.

    3. Harmadik sor: "Hát ennek vége..." -> Helyesen: Ennek vége.

    4. Hetedik sor: "Nincs olyan ember, aki számítástechnikával foglalkozik, hogy ne ismerné ezt az alaplapot!" -> Helyesen: Nincs olyan számítástechnikával foglalkozó ember, aki ne ismerné ezt az alaplapot.

    5. Nyolcadik sor: "önmagába" -> Helyesen: önmagában

    6. Kilencedik sor: "biosból" -> Helyesen: BIOS-ból

    7. Tizedik sor: "fsb-jét" -> Helyesen: FSB-jét

    8. Tizenegyedik sor: "nnek köszönhetően biosból állítgathatjuk a processzor fsb-jét, és a feszültségét is, ami akkortájt még egyáltalán nem volt jellemző, mindent az alaplapon jumperrel kellett állítani." -> Helyesen: minden alaplapon jumperrel kellett állítani

    9. - 17. Tizenegyedik sor: "Az alaplap eredetileg körülbelül 500Mhz-es órajelű Pentium3as processzorokat kezelt volna maximum, de bios frissítéssel el lehetett menni 1100mhz-ig, sőt ha, rendelkezünk slot1-tualatin átalakítóval, akkor akár egy 1400mhz-es Tualatin processzort is belerakhatunk az alaplapba." -> Helyesen: Az alaplap eredetileg körülbelül 500 MHz-es órajelű Pentium-III-as processzorokat kezelt volna maximum, de BIOS frissítéssel el lehetett menni 1100 MHz-ig, sőt, ha rendelkeztünk Slot 1 - Tualatin átalakítóval, akkor akár egy 1400 MHz-es Tualatin processzort is belerakhattunk az alaplapba.

    17. - 23. Tizenötödik sor: "Az alaplap 2X-es AGP-vel van megáldva, továbbá a 3db memória foglalata összesen 768mb SD ramot tud lekezelni" -> Helyesen: Az alaplap 2X-es AGP-vel volt megáldva, 3 db memóriafoglalata összesen 768 MB SD RAM-ot tudott kezelni.

    24. Tizenhatodik sor: "slot1-es" -> Helyesen: Slot 1-es

    25. Tizenkilencedik sor: "1mhz-enként" -> Helyesen: 1 MHz-es lépésekben

    26. Tizenkilencedik sor: "fsb-t" -> Helyesen: FSB-t

    27. Tizenkilencedik sor: "fsb-pci-agp arányokat" -> Helyesen: FSB / PCI / AGP

    28. Tizenkilencedik sor: "ez által" -> Helyesen: ezáltal

    29. Huszadik sor: "135%os" -> Helyesen: 135 százalékos

    30. Huszonnegyedik sor: "4emória" -> Helyesen: négy memória

    31.- 32. Huszonötödik sor: "1gb sd ram" -> Helyesen: 1 GB SD RAM

    33. Huszonhatodik sor: "4Xes" -> Helyesen: 4X-es

    _____________________________________________________________
    Eddig bírtam, 129 sorból 26 sort ellenőriztem, ebben 33 hibád volt. Ez több mint soronként egy hiba. Szerintem ez ÉGŐ. Nem csak neked, a LOGOUT.hu-nak is

    [ Szerkesztve ]

    Beauty is pain

Új hozzászólás Aktív témák