Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstart

    tag

    válasz Blaise #17592 üzenetére

    Egy kis történet a Nillkin kábelekről:

    Van egy Banana Pi (RPi továbbfejlesztett másolat) boardom, ami történetesen microUSB csatlakozón kapja az éltető energiát egy 2,5A-es laptoptáp segítségével. Namost a problémám az volt, hogy egy külső merevlemezt és egy USBWiFi adaptert is rádugtam a cuccra, de hadd ne mondjam, hogy a 200ft-os kínai kábelekkel még ezek csatlakoztatása nélkül sem tudtam működésre bírni a kártyát. Egy Samsung és egy LG kábellel odáig már eljutottam, hogy a WiFi-t elbírta, meg még 1-2 cuccot, de a HDD-t nem. (A telefont 1A-el tölti elvileg ezeken a kábeleken). Nillkin kábellel hálistennek megoldódott a fejfájásom, ugyanis ez már bírta mind a HDDt és a wifit is. El nem hittem volna, hogy ennyit számít maga a kábel is...kinézetre ugyanolyan vékony mint a többi. Szóval saját bőrömön tapasztaltam meg, hogy igen is valamivel többet tud mint a fent említett két márka kábelei. Javaslatot nem adok, hogy ezt meg azt vegyed, lehet a gyári lightning kábel is tökéletesen jó, amit itt javasolnak.

    (Jah, és az hogy microUSB vagy lightning kábel, most az ne zavarjon senkit, ha lehet ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák