Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Depression #184 üzenetére

    "Az adókedvezmény, amiről eredetileg szó volt, "

    Mutasd meg légy kedves, mikor írtam én CSAK az adókedvezményről. Kezdetektől komplex egészként hivatkoztam a problémára, nem csak a fizetések kapcsán jelentkező adókedvezménnyel, hanem CSOK-kal, természetbeni juttatásokkal együtt. A nyugdíjat nem én hoztam fel. Most kezdjek én is személyeskedni az értő olvasás kapcsán, ahogyan Te kezdted el az utóbbi kommentedben a személyemet támadni?

    "csak azért, hogy neked megfelelő irányba tereld, és tovább szidalmazhass."

    Mit is tereltem? Ha mindenképpen kötekedni akarsz, a hozzászólásaim lényegi részét támadd, ne kreálj velem kapcsolatban nem létező téziseket, amire hivatkozhatsz! Ugyan kit szidalmaztam? Véleményt, kritikát fejtettem ki, jellemzően az aktuális családpolitika, a gazdasági viszonyok, illetve a társadalmi erózió kapcsán. Szó nem volt szidalmazásról.

    "Az adókedvezmény, amiről eredetileg szó volt, az pont nem a szegény réteget támogatja"

    Nem az a baj, hogy őket mennyiben támogatja, vagy hogy támogatja-e egyáltalán. A baj az, hogy a népesség gyarapítás nem pont abban a minőségben (és ha jól belegondolok, mennyiségben sem) történik, amely garantálná 30-40 év múlva azokat az előnyöket, amelyekre a kormány jelenleg hivatkozik a támogatások bevezetésének indoklása kapcsán. Ha egyszerűbb így, inkább tűnik szavazat vásárlásnak és PR fogásnak, mint a probléma hathatós kezelésének.

    Ha ezekre érdemben tudsz válaszolni, válaszolj. Ha nem, engedjük el a témát, nem akarok egy személyeskedésbe átcsapó offolásba folyni, már így is sok volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák