Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Raysen623 #68 üzenetére

    Te hordasz össze hülyeséget, fogalmad sincs mit írok mert nem értelmezed helyesen sem azt, sem a következőt, konkrétan TE állítottál határozottan valamit (...nekem nincs meg a játék, ja hogy neked se...), amit még alátámasztani se tudsz, és még én forgatom ki a szavaidat? :DDD
    Úgy tűnik nem érted, hogy miért lenne jobb ténylegesen a játékból való képpel alátámasztani az igazad és nem marketinganyaggal... A Cyberpunk 2077 nagyívű pofáraesése tökéletes példája ennek (olyan konkrét dolgok hiányoznak belőle, amit egy hónappal a megjelenés előtt még promóztak... ettől függetlenül egy qrvajó játék és már közel kilencven órám van benne, pedig én nem is szeretem és nem is játszom rpg-vel, mert utálom a 'feleletválasztós', és 'lootolj minden szart/fejleszd' játékokat, pl. a Witcherből mindhárom rész megvan, de összesen nem játszottam öt órát az összessel.)
    A látószögben igazad van, azt valóban elírtam, nem arra gondoltam én sem ott valójában. Az a szomorú, ha még most sem érted, hogy nem a játék kinézete ellen beszéltem elsőnek se, és másodszorra se, és harmadszorra se, és negyedszerre se fogok.
    Ugyanazt látod tükröződni, mint ami ott van? Nem. Butított (tükör)képet látsz? Igen. Ettől függetlenül qrva látványos és faszául néz ki? Igen. Ha ezek után sem érted, akkor komolyan sajnálom...

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák