Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeknight

    őstag

    válasz Dilikutya #5 üzenetére

    Pedig legalább hetente egy ilyen telefonlistás írás kijön logouton, komálják a népek :D

    Én sosem értettem, mit lehet imádni egy telefonban, az meg hogy úgy számon tartsam őket, mint a szeretőket és évekre lebontva 10 éves távlatokban emlékezzek rájuk, egyenesen elképzelhetetlen :DDD

    Na jó, azt tudom, hogy valamilyen sárga megvilágítású Siemens telóval kezdtem az ipart tizenvalahány évesen, ami kifejezetten menő volt, mert volt rá polifónikus csengőhang :D A következő 6-8 évben volt vagy 10 telefonom, különböző márkáktól.
    Emlékszem, hogy az első okostelóm egy Motorola Defy volt, aminek kezdetben örültem, de 1 hónap után megutáltam. Azért emlékszem rá élesen, mert mindig valami custom rommal kellett szerencsétlenkednem, hogy egyáltalán működjön az a sz*r.

    Utána két okostelóm volt, mindkettő LG, egyik sem hagyott bennem mély nyomot. Ezek után a Galaxy S3 LTE viszont nekem kifejezetten tetszett, bár én akkor vettem, mikor megjelent, akkor nagyon jó teljesítménye volt. Most meg egy Honor 7-et nyúzok, tökéletesen elég mindenre, hardcore gémingtől eltekintve, meg nem egy fotóstudió, de amit kell, azt tud.

Új hozzászólás Aktív témák