Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    válasz D1Rect #42 üzenetére

    "Nem a gazdaság, hanem a "leszarom" hozzáállás."

    Jó, akkor bosszankodok, hogy a "buzik miért házasodhatnak". Attól minden sokkal faszább lesz! Sőt, ha megint üldözni kezdik szerencsétleneket, akkor aztán még lehet trianont is visszacsinálják! (Nehogy szó szerint vedd ezt az ironizáló hangnemet).

    "Mégis ki mondta, vagy hol utalt rá, hogy erről a melegek tehetnek?"

    Te támadod őket olyan vehemenciával, mintha legalábbis a harmadik birodalom születne újjá. A meleg problémán lovaglás tökéletesen kifejezi, hogy az embere többsége milyen pitiáner problémákon akad fent. Mint amikor éppen ég a ház, és azon bosszankodunk, hogy a kertben a tulipánsor ferde.

    "Mi(vagy kik) okozta a gazdasági válságot?"
    Ez egy bonyolult kérdés és nem is értem hogy jön ide. Megkérdezted mi az ország legnagyobb problémája. Én meg válaszoltam, nem tudtam, hogy ez kifetős téma lesz és 5-6 oldalas esszét kell róla írnom. De erről a témáról annyi cikk és írás jelent meg, hogy ha eddig nem néztél utána, most se fogsz. (Azért ajánlok más írásokat, mert bár összefoglalhatnám, de időm és energiám bánná, ráadásul sok helyen pontosabban írják le okos emberek, mi is történt).

    "Most miért ne megy a pénz körbe-körbe? Hova lett?"
    Ld előző válaszom.

    "Akinek az az érdeke, hogy a társadalom minél "lazább szerkezetű" legyen."

    Köszönöm az egyértelmű választ :U . Ha nem szeretsz mutogatni, mondj neveket. Kíváncsian várom, kinek az érdeke a homoszexualitás divatba hozásával fellazítani a társadalom szerkezetét (már eleve ez is vajon mit takarhat, hogy lazább szerkezetű társadalom?).

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák