Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David93Pecs

    tag

    válasz Dany007 #291 üzenetére

    Persze,nem kell ezt lakossági szinten csinálni.
    Mindenki saját magára vigyáz,mindenki saját magát védi meg. Hiszen naponta kinyirnak valakit...lehet h ma v két nap mulva akár téged v engem próbálnak meg kirabolni... kés a nyakhoz "üritsd ki a zsebeidet öcsi" - erre rettentő sok példa van,fényes nappal is,és még csak a kisebbség putriajinak közelébe sem kell menni hozzá megteszi ezt a fehér ember is.
    Sajnos...

    Én ugy gondolom nem árt ha az ember ilyenekre felkészül,és még ennél rosszabakra is.
    Nem árt ha az embernél van paprikaspray,vipera esetleg gázpisztoly. Használni nem kell ha nem szükséges,szerintem elég nagy fosást tudsz okozni a támadónál ha megmutatod.

    A rendőrség... a rendőrség pedig szarik bele az egészbe,ahogy én látom.. nagy 0 az intézkedésük mindentéren. Ismét csak azt tudom mondani,hogy "ha Te nem vigyázol magadra,más aztán meg annyira sem fog"

    Pár éve még csak hébe-hóba voltak kisboltos lopások,néha kisebb bank stb.
    Mára már mi lett?
    Bankok,kisboltok,ékszerboltok kirablása heti szinten van h többis,amiről nem értesülsz a hiradóból. :D ATM-ek meglovasítása... és akkor ne is beszéljünk az utcai zsebesekről és támadókról,az öregeket megverőkről és kifosztókról.

    Most már itt tartunk,és mindez a pénz hiánya miatt.
    Mivel nincs pííízz igy a jönnek az ilyen olyan röhelyes adók pl tegnap hallottam a csekkek utáni adót...:D
    Szóval érted. Ez egy ördögi kör...

Új hozzászólás Aktív témák