Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Dany007 #40 üzenetére

    Szerintem nagyon nem így van. :N
    2 oldalról érdemes megnézni a kérdést:

    Az egyik a "negatív" oldal, ahol olyat láthatunk, hogy az Apple szenzációként adja el a videofelvételt, vagy a facetime-ot. Szóval nem kell nagy újítás, a kicsit is úgy tálalják, mint a világcsodát, és be is jön nekik.

    Aztán a "pozitív" oldal meg az, hogy már lényegében a 3.0 óta nem nagyon "kell" semmi a rendszerbe. Apróbb újdonságok persze jönnek, és jöjjenek is, de lényegében olyan nagy dolog nem került bele. A multitaskot sem mondanám nagy dolognak, ha megnézed ezt bár valóban, ott legalább pár területen van előnye. A videón tudom, hogy elfogult ember beszél, ezért direkt csak a multitaskról szóló részt ajánlanám. Egyszerűen megfelelő vassal nem gyorsabb használata, mint eddig. És egy jól megírt app eddig is hibátlanul kezelte a feladatot, pl a facebook app. Ha írtam egy üzenetet, és azt félbehagyva kileptem, akkor visszalépve, megkaptam az üzenetszerkesztő felületet, és folytathattam. multitask nélkül.

    Magyarul nagyon már nem kell semmi bele, de ez egyébként természetesen igaz az Androidra is. Mind a 2 platformon az újdonságok többsége parasztvakítás, amire nem sok embernek van szüksége. Biztos van aki értékeli, de nem ezek húzzák felfelé az eladásokat. 3D meg pl még moziban is egy kalap sz*r, nem még egy ilyen kis fostaligán, mint egy mobiltelefon. :)

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák