Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz dragon1993 #10 üzenetére

    hiába az USB 3.0 sávszélessége, attól még maga az USB protokol rettentő procipazarló... ezzel most szembesültem, amikor a raspi-ból próbaképpen wifi AP-t csináltam: az USB-s integrált vezetékes WAN-ról USB-s ralink wifi adapterre lőtte át a netet, és csak alulról közelítette a 20mbit-et az átvitel és már 100%-on járt a 700MHz-es CPU. ezt a feladatot ugye egy átlagos router a belső vagy PCIe sávokra kötött vezetékes és wifi adapterével alig pár %-os terhelés mellett végzi...

    pont ezért nem is igazán tudom hová tenni ezt a cubie-t... miért nincsen legalább opcióként gigabites lanos verziója? szép és jó dolog a natív SATA, de a 100mbit-el a fene megette fájlszerver / befejezett torrent áttöltésekor a tudását... :W

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák