Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    A fellendülést az olyan új lehetőségek hozhatják el, mint a virtuális valóság

    Kétlem. Mire valós termékeket és három számjegyel lehet számolni az értelmes alkalmazások illetve játékok számát (amire éveket tippelnék), addigra már az IGP is elég erős lessz szerintem a VRhoz. (Ami véleményem szerint nem fog olyan nagyot durranni, mint amennyire mindenki számít.).

    Nem a GPUkkal van gond, csak az iGPUk ereje az vásárlóknak bőven elég, és a hardverek sem fejlődnek olyan iramban, mint 10 éve, így a "gamerek" sem váltanak évente-kétévente.

    És szerintem ez így természetes. Változnak az igények. Most nem a GPUkat, vagy a PCt temetem, de míg régen egy dedikált hangprocesszor alapkövetelmény volt egy PC építésekor, manapság már integrálják a GPUba/APUba.

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • alevan

    őstag

    válasz Dr. Akula #59 üzenetére

    Bőven elég a mezei játékoknak egy mai iGPU. És évről évre erősebbek. Ellenben mint írtam, VR sisak (ami nem alfa-béta) még mindig nem elérhető egyik cégtől sem. És ha elérhető is lenne, nincs mire használni jelenleg.

    Pár év múlva majd újra leülhetünk beszélgetni.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák