Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cilo9

    aktív tag

    Gyanítom, ha gyerekem lenne és hazajönne azzal, hogy megütötte a tanár, villámgyorsan kideríteném miért is kapta a pofont. És ha kiderül, hogy idézőjelbe jogosan kapta, akkor tőlem kapná a büntetés másik részért, de az mondjuk nem testi fenyítés lenne, de a gyerek érezné a tettének a súlyát és ezzel igyekeznék elérni azt, hogy a legközelebbi ilyennél kétszer is meggondolja mit cselekszik. Az erőszak úgyse vezet sehová, helyesbben még több erőszakhoz.
    Persze ne üsse meg idegen az én gyerekemet, de a gyerekem se szóljon be, meg rugdosson meg egy tanárt. Azért jár iskolába, hogy tudást szerezzen, tiszteletet is tanuljon (bár nagyrészben ez is a szülők feladata szerintem), ha balhézik, akkor annak következményei lesznek, ahogy ez szerintem mindannyiunkkal volt.
    Az ilyen balhés srácok azt hiszik mindent lehet, és szerintem ezt otthon b@sszák el a szülők. Utána meg a sulit hibáztatják.

    Üdv, Cilo

  • cilo9

    aktív tag

    válasz Tüzi #35 üzenetére

    Persze, én is kaptam pár jól irányzott csapást a valagamra, volt amit fakanállal. Mondjuk a fakanalas nem érte el célját, csak azért sem lett úgy. És persze az sem kizárt, hogy az én gyerekem kap egy két taslit, ha kihúzza a gyufát, de ennek ellenére úgy gondolom, ma már nem feltétlen ez a legjobb eszköz, inkább az olyanok mint amit Mcray is megélt. Ezekkel szerintem jobban lehet hatni a "kölökre", érzékenyebben érinti, mint egy tasli. Az fizikai fájdalom, a másik nem igazán, mégis tartósabb és jobban elgondolkodtat.

    Üdv, Cilo

Új hozzászólás Aktív témák