Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsiguszMaxim

    senior tag

    válasz TheLázs #35 üzenetére

    Ez jó. Én is úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat nem egy konstans valami. Két ember alkotja és mindig olyan amilyenek az összetevői. Nagyon sok mindent írtatok, olyat is ami pozitív illetve ami negatív is az én nézőpontomból, viszont mindkettőben voltak hasznos dolgok. A nagyon kriktikus és kijelentő jellegű hozzászólások valószínűleg amiatt vannak, mert ez a bejegyzés egy kis szegletét mutatja a nagy egésznek és azt az ember plusz információ hiányában a saját tapasztalatival egészíti ki. Abban viszont igazuk van, hogy ezt jajjveszékelős rinyálós hozzáállással nem lehet csinálni.

    Leegyszerűsítve azért, nem olyan katasztrofális a szituáció amilyennek itt néhányan látjátok. Mi az elején tudtuk, hogy mit vállalunk a másikkal. Azt is, hogy nehéz lesz. De egyikünk sem megalkuvó fajta és hajlandó is tenni azért, hogy egy minőségi kapcsolatban éljen. Ehhez hozzátartozik a személyiségfejlődés (ha úgy tetszik megváltozás).

    Egy hasonlattal élve úgy képzeljétek ezt, hogy vannak az emberek között olyanok akik egész életükben csak a Kékes-Tetőt mászták meg és boldogok úgy. Kis kihívás az élet "hegymászós" területén és mellette profin szörföznek vagy épp mesterszakácsok. Aztán vannak akik oxigén palack nélkül mennek a himalájára, mert ez élteti őket. Tudom perverzül hangzik de mi mindketten azt tűztük ki célul, hogy a család és a párkapcsolat megvalósítása minél tökéletesebb legyen. És ez nem megfelelési kényszer. Ezért hajlandóak vagyunk tenni és áldozatot hozni.

    A bejegyzés azért született, mert az elmúlt hónapban rengeteg rossz döntést hoztunk ami aztán kudarchoz vezetett. Ha valaki nagyot álmodik, törvényszerű hogy nagyot is fog onnan néha néha bukni. A kérdés az, hogy onnan valaki feláll vagy feladja.

    Mindannyiótok hozzászólását köszönöm, mert mindegyik vagy megerősített abban, hogy jó úton járunk, vagy épp rávilágított arra, hogy azon mit teszünk rosszul.

    Best teaparty evaaaaaaaaa!

Új hozzászólás Aktív témák