Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz RexMaximus #34 üzenetére

    Nem lehet veleltlen az sem, hogy ket forumtag akikrol ugy tudom, hogy idosebbek a kozzoseg atlaganal (meg nalam is) hasonlokeppen latjak (Syl es Vakegérke). Tapasztalatuk ezt mutatja.

    Semmit nem jelent. Nagyon szűk merítés egyrészt, másrészt semmit sem tudunk sem róluk sem a másik félről. Olyan ez mint az evés, hogy egy egyszerű analógiával éljek. Van akinek megfelel állva, épp csak összedobva valamit, csámcsogva, mellkasra folyósan enni, aztán van aki meg inkább ülve, szépen elrendezgetve mindent, amennyire csak lehet hangtalanul szereti elfogyasztani az aprólékos gondossággal elkészített ételt. És a két véglet között meg ezerféle egyéb, kinek ez kinek az, éppen ezért rendkívül káros és egyben használhatatlan is amikor valaki a saját vagy 1-2 ember példájából általánosít. Egyrészt nem vezet megoldásra mert mindössze annyi kell, hogy egy más véleményen lévő valaki hasonló vehemenciával állítsa a saját kis általánosítását és máris egy feloldhatatlan ellentét alakult ki ami nem vezet sehova.

    Az én szüleim 43 éve házasok és mindamellett, hogy még mindig élvezik egymás társaságát és nem kérdésés, hogy szeretik is egymást, nem csak megszokásból vannak együtt, mindkettőjük álláspontja az, hogy folyamatosan dolgozni kell a kapcsolat különböző aspektusain. Na most érthető módon én inkább nekik hiszek mint két ismeretlennek az interneten, ahol mindenki azt mond amit akar. És akkor hogyan tovább most? :)

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák