Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz jeni #1 üzenetére

    Emiatt sincs már Facebookom többé ( se instagram, se twitter, se bármimás :)
    Ja Linkedin-em van, de az is haszontalan nekem egyelőre.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

  • paatrick

    senior tag

    válasz jeni #1 üzenetére

    Nem tudom ez az e-mail reklám legenda honnan származik, de én életemben nem kaptam 1 reklám, értesítés stb e-mailt se.

    Ezeket a problémákat könnyen fel lehet oldani ezzel:
    "Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye"

    Millió, milliárd ember csak használ valamit anélkül hogy beállítaná aztán meg fel van háborodva. Kedvencem a témában, mikor Instagramra bevezették a GPS helyadat megadási lehetőséget, mindenki elkezdte belődözni hogy most itt van ebben a cukrászdában de menő. Aztán pár hónappal később csináltak egy programot ami mutatja hogy a közeledben ki töltött fel nyilvános képet GPS alapján.
    Ekkor a csávó odament hozzájuk: "Szia Kate, láttam hogy itt eszel, finom? Ja meg láttam a macskádat is mi a neve, meggyógyult már?" Nő elkezd ordibálni hogy hívják a rendőrséget mert itt egy zaklató. Természetesen USA :DDD
    Közben a nő adta meg az összes infót magától. Nyilvános profil, bárki láthatja az összes képét, és még GPS is beírta.

    Na de vissza a facebookhoz, beállításokban ki lehet kapcsolni hogy bármit küldjön az e-mailedre. Ennyi.

    Reklámblokkoló meg alap mostanra, aztán sokan azt se tudják hogy létezik olyan :(

    [ Szerkesztve ]

    6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

Új hozzászólás Aktív témák