Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz KAMELOT #48 üzenetére

    "...meg 1-2 új funkció lesz"

    meg néha inkompatibilitás. amikor a tapaszalatlan júzer csinál valami olyan formázást, ami a régiekben nincs, és elküldi. a mail másik végén meg nem érti a szegény régi verziót használó, hogy miért nem jelenik meg rendesen.

    az ok, hogy pl. a 2007 is a mentés másképp menüpontban felajánlja a 97-2003 kompatibilis mentést. de ha pl. bizonyos táblázatformázást simán elmenti úgy, ahogy van, és a 2003-ban meg hülyén jelenik meg.

    nem tudodm, hogy miért nem lehet az indításnál eleve régi kompatibilitási módban is futtatni. tehát hogy ne is lehessen inkompatibilis formázásokat véghezvinni.
    ezt mint egy alternatív indítási lehetőséget gondolom. (vagy van ilyen?)

    vagy legalább amikor szerkesztek, és olyan manővert akarok csinálni, (nem a mentéskor, hanem már a szerkesztéskor), ami nem kompatibilis egy régebbi verzióval, akkor sikít egyet. (feltéve, ha be van kapcsolva az opció).

    hogy ne fél nap múlva derüljön ki, hogy az elküldött anyagot a régi office verziót használó fogadó nem látja rendesen. és azt sem tudom, hogy a formázás mely szakaszában csináltam olyat, ami miatt nem látja rendesen. (még 1x: ezek úgy fordulnak sorozatban elő, hogy minden dokumentumot, táblázatot 97-2003 kompatibilis módban mentek, mert én gondolok a többiekre...)

    remélem, érthető a problémám. és az újabb verziók kijövetele csak ronatni fog ezen a helyzeten...

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák