Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laja X

    csendes tag

    válasz Laja X #13 üzenetére

    Javítás: :D
    A teló profilja Redmi _NOTE_4 Pro 4/64 SD.

    Btw.. Nem nagyon vágom mi az a Safety Net.
    Én sem használom a Security optimalizációt.
    A fejlesztői menü aktív, és az usb hibakeresés is fut.

    [ Szerkesztve ]

    A szamuráj lét egyszerű:Szolgálj hogy tiszteljenek,és tisztelj hogy szolgáljanak!

  • crok

    nagyúr

    válasz Laja X #13 üzenetére

    Miért akarsz Magisk-et tenni SuperSU mellé? Vagy ez vagy az.
    Van mindkettőnek uninstall ZIP-je is - de az is csak visszaállíja az eredetit amit installkor elment /data-ra.
    De ha az nincs akkor dirty flash-eld a teljes ROM-ot, az visszaállítja a /boot-ot (vagy egy mentésből tedd vissza az eredeti /boot-ot ha volt olyan mentés, elvileg ez akkor nincs most).

    Szóval egyszerre SuperSU és Magisk - ezt egyrészt totál nem értem másrészt emiatt persze hogy nem bootol.. totál üti egymást.. két teljesen különböző rootolást akarsz telepíteni.
    - Tedd fel a ROM-ot megint
    - majd lazyflasher
    - majd az a rootolás amit szeretnél használni - vagy SuperSU vagy Magisk
    - (Magisk-et a sok zip mellé nem érdemes mert értelmét veszti, bukod a Safety-Net-et úgyis..)
    - aztán a többi..
    De miért használod a 9.2.1.0-t? Miért nem a 9.5.8.0? Az az utolsó.
    a fenti miatt nem értem minek a 9.2.1.0 firmware-ét is flash-elni mégegyszer, ha a ROM eleve fel van rakva, abban már benne van a firmware.
    - GApps? szintén nem értem, MIUI-n preinstalled a GApps.

    Én azt javaslom hogy mókolás előtt próbáld ki tisztán a 9.5.8.0-t, csak root-al (gondolom kell valamire) és Camera2API-val (esetleg a sound mod-okkal..) de nem kell feltenni mást ha nem tapasztalsz gondokat. A zenehallgatásos dolgot is lehet megoldja a frissítés - de lehet valamelyik sound mod okozza.. Zárd ki egyesével a lehetőségeket. Próbáld ki minden nélkül, aztán ha úgy jó volt akkor egyesével feltéve és tesztelve.

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák